Domov Novinky Dell uviedol novinky s dôrazom na odolnosť a dlhú životnosť

Dell uviedol novinky s dôrazom na odolnosť a dlhú životnosť

Zdielať

Dell LogoDo portfólia notebookov Dell Latitude a OptiPlex pribudli nové produkty: odnímateľný notebook Latitude 7000 2-v-1, notebooky Latitude 5000 a 3000, superodolný notebook Latitude 14 Rugged. Dell uviedol na trh aj mikro desktopy OptiPlex 9020 a 3020.

Všetky produkty Latitude a OptiPlex sú navrhnuté ako odolné zariadenia s dlhou životnosťou. Pred uvedením na trh prechádzajú záťažovými testami, overením odolnosti pántov a sú podrobované extrémnym teplotám. Dell používa pri výrobe špeciálne materiály – telo a zadná časť LCD panelov sú z hliníka, dotykové obrazovky sú pokryté Corning Gorilla Glass, ktoré až desaťnásobne zvyšuje odolnosť voči poškriabaniu. Samozrejmosťou je možnosť využiť v prípade problémov zákaznícku podporu a servis Dell ProSupport.

Nový notebook Latitude 13 7000 je najzabezpečenejším zariadením v triede 2-v-1. Spája v sebe ľahkosť ultrabooku a skladnosť tabletu. Má 13,3“ displej a podsvietenú klávesnicu s certifikátom ISO.

Dell Latitude 7000 Series 01

K tomuto pracovnému notebooku je k dispozícii na mieru ušité príslušenstvo Dell Mobile Office: prenosný kufrík, puzdro, univerzálny dongle konektor a hybridný napájací kábel. Dostupný bude od polovice októbra.

Notebook Latitude 12 5000 Series doplní 14 a 15 palcové modely mobilných a výkonných notebookov. Ide o najviac zabezpečený biznis notebook v uhladenom dizajne a s telom o pätinu tenším, než iné modely v tejto triede.

Dell Latitude 5000 Series

Nerobí mu problém ani celodenná práca mimo kancelárie bez napájania. Latitude 5000 Series bude dostupný od konca septembra.

Dell má ako jediný z veľkých predajcov vo svojom portfóliu aj počítače do extrémnych podmienok. Najnovší prírastok do radu Latitude Rugged, Latitude Rugged 14, je pripravený na prežitie a prácu v extrémnych pracovných alebo klimatických podmienkach.

Dell  Latitude 14 Rugged

Dáta v počítači sú chránené pred pôsobením prírodných živlov. Pred extrémnymi teplotami chráni systém chladenia QuadCool štvrtej generácie. 14” displej je dobre čitateľný aj pri práci vonku a odolná dotyková vrstva je prispôsobená aj pre prácu s rukavicami.

Pri práci s počítačmi vyžadujú zamestnanci predovšetkým dostatočný výkon. Nové pracovné stanice OptiPlex 9020 a 3020 Micro sú síce o dve tretiny menšie ako doteraz najmenšie desktopy Dell, no v malom šasi sa nachádza výkon veľkých počítačových bratov.

Dell  OptiPlex 9020

Optiplex 9020 Micro je ideálny najmä pre podniky, pre ktoré sú prvoradými bezpečnosť a šetrenie priestoru. Optiplex 3020 Micro ocenia tí, ktorí potrebujú výkon na úrovni podnikových zariadení v kompaktnom balení. Nové desktopy OptiPlex 9020 Micro a 3020 Micro sú dostupné na Slovensku už teraz.

Zdroj: Tlačová správa Dell

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno