Domov Novinky Dell spúšťa online konfigurátor riešení

Dell spúšťa online konfigurátor riešení

Zdielať

dell-645x455Spoločnosť Dell spúšťa na Slovensku nový nástroj pre svojich obchodných partnerov – on-line konfigurátor riešení Dell (Dell Online Solutions Configurator). Umožňuje jednoduchú online komunikáciu pri tvorbe komplexných enterprise riešení a okamžitý prístup k zákazníckym službám. Spolu s tým Dell uvoľnil 5 miliónov dolárov na vývoj nástrojov pre firemné riešenia.

Online Solutions Configurator umožňuje obchodným partnerom Dellu rýchlo a jednoducho nakonfigurovať a naceniť obchodnú ponuku pre individuálneho zákazníka. Má intuitívne užívateľské prostredie, umožňuje vytvárať a upravovať ponuky viacerými užívateľmi naraz a integruje tiež funkciu registrácie obchodov. Obsahuje aj videá s návodmi na prácu s online nástrojom a praktickými ukážkami jeho využitia. Novinka je dostupná pre všetkých obchodných partnerov Dellu v rámci programu PartnerDirect.

Podporu pre nový online nástroj zabezpečuje špeciálne vyčlenený tím expertov pre Dell Enterprise riešenia vrátane storage, networking a converged infrastructure. Partnerom tak umožňuje spolupracovať s odborníkmi na riešenia Dell Enterprise a samostatne vytvoriť pre zákazníkov kompletnú ponuku. „Sme radi, že sa pripájame ku krajinám, v ktorých môžeme s pomocou Online Solutions konfigurátora poskytnúť našim partnerom rýchlu a efektívnu možnosť, ako ponúkať komplexné riešenia Dellu ich zákazníkom,“ uviedol Stanislav Hájek, Channel Marketing Manager spoločnosti Dell. Dell Online Solutions Configurator je pre partnerov na Slovensku spustený dnešným dňom na partnerskom portáli.

Zdroj: Tlačová správa Dell

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno