Domov Novinky Dell predstavuje notebook a zakryvený UHD monitor

Dell predstavuje notebook a zakryvený UHD monitor

Zdielať

alienware-area51

Dell predstavuje notebook Alienware Area-51. Futuristický “triádový” case v sebe skrýva najmodernejšie technológie Intel, NVIDIA a AMD, vďaka ktorým sa najnáročnejší hráči nemusia obávať nestabilného frameratu ani pri Ultra HD rozlíšenív. Spolu s ním sa na trhu objaví aj prvý zakrivený 34″ monitor Dell UltraSharp.

Notebook s označením Area-51 je typický svojím trojuholníkovým vzhľadom označovaným ako “Triad”. Samozrejme, ako každý notebook značky Alienware je aj tento notebook vybavený silným chladením, ktoré umožní notebooku vysoký a spoľahlivý výkon, pri ktorom sú v bezpečí všetky jeho komponenty. Použité chladenie notebooka spočíva v tom, že  studený vzduch je vtiahnutý prednou a vyfukovaný zadnou stranou notebooku, pri ktorom sa ochladí všetok hardvér.

Notebook je vybavený najnovšími procesormi Intel rady Haswell-E, pri ktorom máte na výber od šesťjadrových až po osemjadrové procesory. Operačná pamäť DDR4 pracuje na frekvencii 2133 MHz, ktorú je možné rozšíriť až na 32 GB.  Area-51 obsahuje aktualizáciu obľúbeného Alienware Command Center na verziu 4.0, ktorá umožňuje automatické taktovanie hardvér notebooku.

alienware_area51_m9750

Dell tiež predstavuje zakrivený 34″ monitor UltraSharp 34 (U3415W), ktorý je skvelou voľbou pre hráčov i herné vývojárov. Ponúka širokú obrazovku s pomerom strán 21:9 s ostrosťou a jasnosťou WQHD 3440×1440 rozlíšenie. Vďaka tomu hráči neprehliadnu jediný detail a vývojári získajú viac než dostatok priestoru pre zvýšenú kreativitu a produktivitu.

Dell UltraSharp 34 U3415W

U3415W má všetko, čo si používatelia žiadajú, a nechýba mu tak nastaviteľný stojan, HDMI 2.0, MHL, DisplayPort a Mini DisplayPort, dva integrované 9 Wattové reproduktory, obnovovacia frekvencia 60 Hz a vďaka extrémne tenkým rámčekom je pohodlné pracovať aj s niekoľkými prepojenými monitory. Alienware Area-51 bude celosvetovo uvedený na trh koncom roka 2014, monitor Dell UltraSharp 34″ bude v rovnakom období dostupný vo vybraných krajinách EMEA regiónu.

Zdroj: Tlačová správa Dell

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno