Domov Novinky Dell na CES: 4K monitor s OLED technológiou, aj nové Latitude notebooky

Dell na CES: 4K monitor s OLED technológiou, aj nové Latitude notebooky

Zdielať

Spoločnosť Dell predstavila na výstave CES v Las Vegas nové notebooky Latitude 7000 určené pre profesionálov. Je medzi nimi 12“ zariadenie typu dva v jednom a 13“ ultrabook. Spolu s novými notebookmi uviedol Dell na trh aj 4K UltraSharp monitory s technológiu OLED a InfinityEdge monitory s ultra-tenkým okrajom, ktoré na výstave získali ocenenie CES 2016.

Dell UltraSharp 30 Ultra HD 4K OLED Monitor

Nové Latitude notebooky vychádzajú z dizajnu Dell XPS, pre ktoré sú charakteristické prémiové materiály, výkon a mobilita. Ultrabook Latitude 13 a 2-in-1 Latitude 12 zo série 7000 sú najtenšie a najľahšie vo svojej biznis kategórii. Disponujú Intel vPro procesormi, InfinityEdge 4K displejom s tenkým rámom okolo displeja, Corning Gorilla Glass  a karbónovým šasi.

Dell Latitude 12 7000 01

Okrem notebookových noviniek uviedol Dell aj prvý UltraSharp 4K OLED 30’ monitor s kontrastom 400000:1, technológiou True Black a odozvou 0,1 ms. Ako prvý na svete priniesol tiež sériu monitorov bez okrajov s dizajnom InfinityEdge.V ponuke sú dve veľkosti– 27“ palcový 4K monitor a 23,8“ palcový Full HD variant.

Dell Latitude 12 7000 02

Do ponuky monitorov Dell pridáva tiež bezdrôtový 24“ palcový UltraSharp, vhodný na pripojenie k mobilným zariadeniam s Windows alebo Android operačným systémom. S pomocou dokovacích riešení Dell Dock alebo Dell Thunderbolt Dock (obe s USB Type-C) je k nim možné pripojiť ďalšie zariadenia, displeje, myš či klávesnicu.

Zdroj: Dell

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno