Domov Novinky Dell aktualizuje počítače Precision pre virtuálnu realitu

Dell aktualizuje počítače Precision pre virtuálnu realitu

Zdielať

Spoločnosť Dell predstavila novú generáciu towerov a rackových počítačov Dell Precision, ktoré si bez problémov poradia aj s virtuálnou realitou. Výkon a softvér počítačov sú optimalizované pre pohodlnú tvorbu a prehrávanie obsahu na zariadeniach ako HTC Vive alebo Oculus Rift.

Dell Precision Tower a Precision Rack 01

Nová generácia towerov Dell Precision 5810, 7810 a 7910 a rackov 7910 obsahuje najnovšie viacjadrové Intel Broadwell EP procesory, ktoré sú optimalizované pre multiprocesorové aplikácie, ako sú zložité kalkulácie a analýzy, alebo 3D modeling.

Dell Precision Tower a Precision Rack 02

Počítače využívajú výkonné grafické technológie od AMD a NVIDIA, ultra-rýchle PCIe zbernice s 4× vyššou rýchlosťou než tradičné SATA SSD a až 1 TB DDR4 pamäte taktovanej na 2400 MHz. Dell do nových Precision počítačov zabudoval softvérové vylepšenia, ktoré optimalizujú výkon a zvyšujú produktivitu.

Dell Precision Family

Zmenou prešiel aj systém tekutého chladenia. Vylepšenia prispeli k zníženiu hluku až o 38%. Dell Precision Tower 5810, 7810 a 7910 spolu s Dell Precision Rack 7910 budú na Slovensku dostupné od mája 2016.

Zdroj: Dell

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno