Domov Novinky Deezer v Telekome od februára v novej podobe

Deezer v Telekome od februára v novej podobe

Zdielať

Tri roky od uvedenia hudobnej služby Deezer prichádza Telekom s novou podobou využívania služby pre svojich zákazníkov. Od februára 2017 môžu službu využívať za nových podmienok – s 50% zľavou oproti štandardnej cene.

Zákazníci Bez záväzkov, všetkých Happy paušálov, resp. aj služieb pevnej siete (Pevná linka, Magio internet, Magio TV) si môžu aktivovať špeciálny variant Deezer Premium Plus s viazanosťou na 12 mesiacov len za 2,99 eur mesačne. Pre jednoduchú aktiváciu vytvoril Telekom aj SMS príkaz DEEZER 12M ZAP na číslo 12323.

Druhou možnosťou je využívanie Deezer Premium Plus bez viazanosti – táto možnosť je pre zákazníkov Telekomu k dispozícii za 4,99 eur mesačne. Pre aktiváciu tejto služby je určený SMS príkaz DEEZER ZAP na číslo 12323. Aktuálne ponúka Deezer prístup ku viac ako 40 miliónom skladieb rozličných žánrov a uvádza viaceré single či albumy v premiére resp. pri celosvetovom uvedení.

Zákazníci s Deezer Premium Plus môžu využiť množstvo funkcií ako napríklad počúvanie hudby v off-line režime, Flow či tvorbu a zdieľanie playlistov. Deezer je k dispozícii pre smartfóny, tablety i PC na operačných systémoch Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry a Windows.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno