Domov Novinky Ďalšia aktualizácia pre smartfóny Xperia Z1 a Z Ultra

Ďalšia aktualizácia pre smartfóny Xperia Z1 a Z Ultra

Zdielať

Sony Xperia ZLen mesiac po tom, čo boli smartfóny Sony Xperia Z1 a Z Ultra aktualizované na Android 4.3 Jelly Bean, je tu druhá aktualizácia Android 4.3, ktorá sa objavila na oboch smartfónoch. Spoločnosť Sony potvrdila cez Twitter, že aktualizácie sú k dispozícii a pohybujú sa v etapách.

Aktualizácia prináša tieto zmeny: zlepšenie displeja, Bluetooth streamovanie hudby, e-mail, zlepšenie Wi-Fi. Jediný skutočný rozdiel si všimli používatelia na európskej verzii Xperia Z1, kde je možnosť pridať “vyváženia bielej farby” podľa nastavenia displeja. Používateľom umožňuje vyladiť farebné charakteristiky svojich displejov. Aktualizácia na verziu 14.2.A.1.136 je k dispozícii len prostredníctvom Sony PC Companion a Mac Bridge Apps, pravdepodobne OTA (over-the-air) sprístupnia v blízkej dobe.

Zdroj: Twitter

Zdielať
Predchádzajúci článokAndroid stúpa a Apple stráca pôdu pod nohami
Nasledujúci článokVideo: Sailfish OS úspešne portovaný na Nexus 4
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno