Domov Novinky Dajto je ôsmou HD televíziou v základnej ponuke SWANu

Dajto je ôsmou HD televíziou v základnej ponuke SWANu

Zdielať

Dajto_SWANTelekomunikačný operátor SWAN pridáva do svojej ponuky ďalší kanál v najvyššom HD rozlíšení. Už ôsmym HD kanálom v základnej ponuke operátora bude televízia pre chlapa – Dajto. V ponuke má kvalifikačné zápasy futbalistov, olympijský hokej i množstvo akčných filmov a seriálov. TV kanál Dajto HD pridá SWAN od pondelka 9. septembra a to už do svojej základnej ponuky Digitálnej televízie S.

HD kvalita ponúka obraz zložený z približne 2 miliónov pixelov, čo je štyrikrát viac ako pri bežnom vysielaní. Rozdiel je doslova šokujúci, diváci uvidia detaily, ktoré pri bežnom vysielaní nemajú šancu zaregistrovať. Výraz tváre futbalistov, či puk na obrazovke nebude viac veľkou neznámou. Na veľkej obrazovke a pri rýchlom pripojení vynikne kvalita obrazu ešte viac.

„Našim zákazníkom prinášame to najlepšie, čo televízie ponúkajú. Jednotlivé balíky priebežne dopĺňame podľa aktuálnej ponuky, takže zaradenie Dajto HD bolo prirodzeným krokom,“ približuje Zuzana Hánová, marketingová manažérka spoločnosti SWAN.

V základnej ponuke SWANu sa nachádza už osem slovenských a českých kanálov vysielajúcich v HD kvalite: STV1 HD, STV2 HD, Markíza HD, Joj HD, Joj Plus HD, WAU HD, ČT HD a teraz už aj Dajto HD.

Dajto HD nájdu diváci aj v najlepšej kombinácii televíznych programov, internetu a hlasových služieb, v balíku TRIO M:  za 18,99 eura mesačne získajú viac ako 45 najsledovanejších televíznych staníc, z toho 10 v HD kvalite, internet s rýchlosťou 40 Mbit/s a k tomu 150 minút na telefonovanie. Samozrejme, Dajto HD je súčasťou aj vyšších balíkov (L a XL).

Zdroj: Tlačová správa SWAN

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno