Domov Novinky D-Link uvádza nové kamery pre lepšie zabezpečenie

D-Link uvádza nové kamery pre lepšie zabezpečenie

Zdielať

D-Link rozširuje svoje portfólio riešení v sektore IP kamerového dohľadu. Full HD sieťové kamery D-Link DCS-2230L a DCS-2210L boli navrhnuté s ohľadom na stráženie zle osvetlených miest doma alebo v kancelárii. Oba modely majú obrazový snímač s rozlíšením 2 Mpx, doplnený vstavaným infračerveným LED prisvietením, ktoré umožňuje nepretržité celodenné sledovanie.

D-Link DCS 2210L

Vstavaný infračervený LED prísvit umožňuje kamerám DCS-2230L a DCS-2210L prenášať dobrý obraz vo Full HD rozlíšení 1080p dokonca aj v noci alebo pri zlých svetelných podmienkach. Tieto modely sa preto ideálne hodia pre použitie pri vchodoch do budov alebo v malých skladoch. Vstavaný PIR detektor pohybu a funkcie rozpoznávania zmien v obrazu umožňujú spustiť okamžite nahrávanie a odoslať majiteľovi varovný e-mail alebo push notifikáciu cez aplikáciu mydlink Lite na smartfón alebo tablet. PIR senzor zmenšuje riziko spúšťania falošných poplachov.

Obe kamery je možné vďaka ich malým rozmerom ľahko a rýchlo nainštalovať a ponúkajú optimálne riešenie pre rôzne aplikácie. DCS-2230L je Wi-Fi kamera, ktorú je možné používať kdekoľvek v dosahu bezdrôtovej siete. Kamera DCS-2210L podporuje napájanie cez ethernetový kábel (PoE), takže sa dá umiestniť aj tam, kde nie je k dispozícii elektrická zásuvka, napríklad v pivnici alebo pri zadnom vchode domu. Kamery sú už k dispozícii, odporúčaná cena za modela DCS-2210L je 280,52 eur a 293,50 eur pri modeli DCS-2230L.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno