Domov Novinky D-Link rozširuje ponuku mydlink Home o nové produkty

D-Link rozširuje ponuku mydlink Home o nové produkty

Zdielať

Spoločnosť D-Link rozšírila rad riešení automatizácie domácností a predstavila mydlink Connected Home Hub (DCH-G020) – domáce centrum prepojené na platforme mydlink, ku ktorému patrí široká škála senzorov a sirén pre domácich majstrov, aby mohli mať lepšie pod kontrolou prípadné zvláštne udalosti.

D-Link DCH-G020

Domáca centrálna brána sa pripojí k routeru existujúcej domácej siete a bude sa správať ako centralizované zariadenie, ktoré bude riadiť prístroje vďaka integrácii bezdrôtových technológií Wi-Fi a Z-Wave, a s využitím aplikácie mydlink Home, ktorá je k dispozícii pre zariadenia s operačnými systémami iOS a Android.

D-Link DCH-S220

Okrem platformy predstavila spoločnosť celý rad ďalších zariadení, ktoré spolu vzájomne ľahko komunikujú: dverné a okenné senzory Z-Wave Door & Window Sensor (DCH-Z110), snímač detekcie pohybu Z Wave Motion Sensor (DCH-Z120), dymové čidlo Z-Wave Smoke Detector, Wi-Fi snímač zaplavenia vodou (DCH-S160) a Wi-Fi sirénu (DCH-S220).

D-Link DCH-Z310

Nastavenie a ovládanie zariadení je jednoduché a ľahké – stačí použiť smartfón alebo tablet s aplikáciou Home App, ktorá obslúži hlásenia z jednotlivých zdrojov. Aplikáciu je možné prispôsobiť konkrétnym potrebám v ponukách ‘My Places’ (Moje miesta), ‘My Devices’ (Moje zariadenia) a ‘My Actions’ (Moje akcia) tak, aby reflektovali konkrétnu konfiguráciu zostavy v danej domácnosti.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno