Domov Novinky D-Link predstavuje NAS pre každú príležitosť

D-Link predstavuje NAS pre každú príležitosť

Zdielať

D-Link predstavuje bezpečný úložný priestor – cloudové sieťové úložisko dát (NAS) DNS-340L ShareCenter+ so štyrmi diskovými pozíciami. Pri osadení štyrmi pevnými diskami dokáže toto zariadenie pojať až 24 TB a zabezpečiť uložené dáta pomocou niekoľkých typov konfigurácií RAID.

D-Link DNS-340L 01

Vysokorýchlostný prenos dát zaisťujú dva gigabitové ethernetové porty. Cez tri USB porty, z ktorých jeden podporuje štandard USB 3.0, je možné pripojiť aj tlačiarne alebo externé systémy na ukladanie dát. DNS-340L má elegantnú skrinku s miestom pre štyri 3,5“ pevné disky SATA najnovšej generácie, z ktorých každý môže mať kapacitu až 6 TB.

D-Link DNS-340L 02

Pevné disky je možné rýchle zasunúť do príslušných pozícií NAS serveru bez použitia akýchkoľvek nástrojov. Vďaka funkcii Hot swap je možné disky meniť za chodu. Podľa zvoleného typu RAID je systém chránený proti strate dát i pri úplnom zlyhaní niektorých diskov. Používatelia si môžu vybrať medzi RAID 0, 1, 5, 10, 1+0 a JBOD. Každý z nich ponúka iný stupeň zabezpečenia, celkovú dátovou kapacitu a rýchlosť čítania a zápisu dát.

D-Link DNS-340L 03

Používatelia môžu bezpečne ukladať dáta a pracovať s nimi z rôznych koncových zariadení. K NAS môžu mať prístup počítače so systémom Windows, OS X alebo Linux cez NFS server bez akéhokoľvek dodatočného softvéru. D-Link tiež ponúka aplikáciu mydlink Access NAS pre mobilné zariadenia. To umožní používateľom ukladať dáta aj keď sú práve na cestách, alebo si prezerať fotografie a videá z NAS.

D-Link DNS-340L 04

DNS-340L má v pohotovostnom stave spotrebu 23 Watt a v prevádzke je behom pár málo sekúnd. Zariadenie je možné zapínať a vypínať automaticky podľa vlastného časového rozvrhu a vďaka podpore ekologických funkcií je spotreba energie rozhrania LAN znížená len na absolútne nevyhnutné minimum. Cloudové sieťové úložisko dát je už v predaji za odporúčanú maloobchodnú cenu 239,90 eur.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu D-Link DNS-340L poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu D-Link DNS-340L poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno