sobota , 25 február 2017
Aktuálne trendy
Domov / Novinky / D-Link predstavil prvú kameru pre Apple HomeKit
Hľadáme redaktorov

D-Link predstavil prvú kameru pre Apple HomeKit

D-Link ohlásil svoj nový produkt Omna 180 Cam HD (DSH-C310). Prvé zariadenie z rodiny Omna, určené pre platformu HomeKit, prináša jednoduché riešenie pre sledovanie domácnosti alebo kancelárie.

Produkt sa vyznačuje moderným dizajnom. Ponúka 180° uhol záberu pre pokrytie miestnosti a rozlíšenie Full HD kvalitu obrazu. Kamera podporuje pokročilé zabezpečovacie funkcie s end-to-end šifrovaním a autentizáciou medzi kamerou a prístrojmi iPhone, iPad alebo iPod touch. Technológia umožňuje používateľom nastaviť kameru pomocou pár jednoduchých krokov cez aplikáciu Apple Home v iOS.9

Vďaka aplikácii môžu používatelia vidieť aj na zamknutom displeji upozornenia spolu so snímkami situácií v ich dome v okamihu keď je detekovaný pohyb. Produkt tiež hladko spolupracuje s ďalšími zariadeniami HomeKit, čo umožňuje napríklad naprogramovať, aby sa pri zistení pohybu zaplo napríklad osvetlenie alebo alarm.

O Martin Klokner

Martin Klokner
Od 1. septembra 2013 som založil a oficiálne spustil jedinečný projekt – DigitalPortal.sk, kde som zakladateľom a šéfredaktorom. Sme nezávislí novinári, ktorí informujú o IT a technike zo širokej oblasti. DigitalPortal.sk denne publikuje novinky zo sveta IT, prináša pravidelne recenzie, návody, tipy a triky a trendy články pre čitateľov. Z hardvéru ma najviac zaujímajú procesory, operačné pamäte, pevné disky a periférie k počítačom. Rád pomôžem každému, stačí napísať na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Pozri tiež

4ka: Nové ceny paušálov a začiatok predaja smartfónov

Štvrtý mobilný operátor pokračuje vo svojej misii a prináša výhodnejšie datacentrické Nové paušály TO. Po …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *