Domov Novinky D-Link predstavil prvú kameru pre Apple HomeKit

D-Link predstavil prvú kameru pre Apple HomeKit

Zdielať

D-Link ohlásil svoj nový produkt Omna 180 Cam HD (DSH-C310). Prvé zariadenie z rodiny Omna, určené pre platformu HomeKit, prináša jednoduché riešenie pre sledovanie domácnosti alebo kancelárie.

Produkt sa vyznačuje moderným dizajnom. Ponúka 180° uhol záberu pre pokrytie miestnosti a rozlíšenie Full HD kvalitu obrazu. Kamera podporuje pokročilé zabezpečovacie funkcie s end-to-end šifrovaním a autentizáciou medzi kamerou a prístrojmi iPhone, iPad alebo iPod touch. Technológia umožňuje používateľom nastaviť kameru pomocou pár jednoduchých krokov cez aplikáciu Apple Home v iOS.9

Vďaka aplikácii môžu používatelia vidieť aj na zamknutom displeji upozornenia spolu so snímkami situácií v ich dome v okamihu keď je detekovaný pohyb. Produkt tiež hladko spolupracuje s ďalšími zariadeniami HomeKit, čo umožňuje napríklad naprogramovať, aby sa pri zistení pohybu zaplo napríklad osvetlenie alebo alarm.

Martin Klokner
Od septembra 2013 som založil a oficiálne spustil jedinečný projekt – DigitalPortal.sk, kde som zakladateľom a šéfredaktorom. Sme nezávislí novinári, ktorí informujú o IT a technike vo svojom voľnom čase. Som mladý, 26 ročný chalan, ktorého zaujíma hardvér, mobilné technológie, ale aj prílušenstvo k nim. Čitateľom rád poradím – stačí napísať na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno