Domov Novinky D-Link predstavil prvú kameru pre Apple HomeKit

D-Link predstavil prvú kameru pre Apple HomeKit

Zdielať

D-Link ohlásil svoj nový produkt Omna 180 Cam HD (DSH-C310). Prvé zariadenie z rodiny Omna, určené pre platformu HomeKit, prináša jednoduché riešenie pre sledovanie domácnosti alebo kancelárie.

Produkt sa vyznačuje moderným dizajnom. Ponúka 180° uhol záberu pre pokrytie miestnosti a rozlíšenie Full HD kvalitu obrazu. Kamera podporuje pokročilé zabezpečovacie funkcie s end-to-end šifrovaním a autentizáciou medzi kamerou a prístrojmi iPhone, iPad alebo iPod touch. Technológia umožňuje používateľom nastaviť kameru pomocou pár jednoduchých krokov cez aplikáciu Apple Home v iOS.9

Vďaka aplikácii môžu používatelia vidieť aj na zamknutom displeji upozornenia spolu so snímkami situácií v ich dome v okamihu keď je detekovaný pohyb. Produkt tiež hladko spolupracuje s ďalšími zariadeniami HomeKit, čo umožňuje napríklad naprogramovať, aby sa pri zistení pohybu zaplo napríklad osvetlenie alebo alarm.

Martin Klokner
Som mladý, 26 ročný chalan, ktorého zaujíma hardvér, mobilné technológie, ale aj prílušenstvo k nim. Čitateľom rád poradím – stačí napísať na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno