Domov Novinky D-Link predstavil hybridný router DWR-118

D-Link predstavil hybridný router DWR-118

Zdielať

D-Link uvádza na trh Wi-Fi AC router, ktorý umožňuje prístup cez vysokorýchlostné pevné i mobilné pripojenie. Kombináciou viacerých typov pripojenia k internetu ponúka väčšiu celkovú šírku prenosového pásma a spojenie bez výpadkov.

D-Link_DWR-118_01

Wi-Fi AC750 Dual-Band Multi-WAN router (DWR-118) je ideálny pro tých, čo potrebujú nepretržité pripojenie, ako sú rodiny využívajúce technológiu smart domácností, ľudia pracujúci z domu alebo hráči on-line hier. Týka sa to tiež používateľov v miestach, kde nie je pevné káblové pripojenie vždy najspoľahlivejšie.

D-Link_DWR-118_02

V domácnostiach, kde majú používatelia veľké nároky na prenos dát, môže router vďaka funkcii vyvažovanie prevádzkovej záťaže využívať súčasne pevné i mobilné pripojenie k internetu – to umožňuje rýchlejšie sťahovanie objemných súborov alebo kvalitnejší streaming.

D-Link_DWR-118_03

Domácnosti si tiež môžu vytvárať súkromné Wi-Fi hotspoty, ktoré umožňujú súbežné pripojenie niekoľkých zariadení k internetu vďaka kombinovanému dvojpásmovému bezdrôtovému prenosu s rýchlosťou až 750 Mbps.

D-Link_DWR-118_04

Router je možné využívať na vytváranie súkromných Wi-Fi hotspotov aj mimo domova, napríklad na chate alebo počas dovolenky v hoteli. Keď do USB portu routera pripojíte 4G alebo 3G adaptér s vhodnou SIM kartou, môže byť kdekoľvek celá rodina on-line. Wi-Fi AC750 Dual-Band Multi-WAN router je vhodný aj pre malé kancelárie ako prostriedok na alternatívny prístup k internetu, aby bola neustále k dispozícii možnosť záložného pripojenia.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno