Domov Novinky Creative uvádza novú sériu Sound Blaster E

Creative uvádza novú sériu Sound Blaster E

Zdielať

Creative Sound Blaster E1Spoločnosť Creative uviedla na trh novú sériu malých, ale výkonných zvukových USB riešení pre PC, Mac, smartfóny a tablety – sériu Sound Blaster E (karty SB E3 a SB E1), pričom celá E séria sa zakladá na popularite Sound Blaster X-Fi Go Pro. Využívajú USB pripojenie plug-and-play.

Poskytujú kvalitu zvuku na smartfónoch aj na tabletoch prostredníctvom vysokej úrovne SNR (odstupu signálu od šumu) a zosilňovačom s impendanciou 600 ohmov, ktorý poskytne oveľa väčší výkon, ako klasický slúchadlový jack. SB E3 taktiež funguje aj ako vysoko výkonný USB DAC pre vybrané smartfóny a tablety, takže si užívatelia môžu vychutnať vysoko kvalitný bezdrôtový zvuk spárovaním so smartfónmi a tabletmi cez Bluetooth.

S vysokou úrovňou SNR, vysoko výkonným USB DAC a funkciou slúchadlového zosilňovača sú produkty série navrhnuté ako High-endové riešenia, ktoré umožňujú poskytnúť užívateľom ten najlepší zvuk aj na cestách. Okrem toho podporuje slúchadlá štúdiovej kvality. SB E3 ponúka užívateľom okrem iného aj 600 ohmový slúchadlový zosilňovač na kvalitné počúvanie hudby zo smartfónov a tabletov.

Creative Sound Blaster E3

Navyše ponúka Bluetooth pripojenie, čo umožňuje bezdrôtové prehrávanie kvalitného zvuku zo smartfónov a tabletov až na 8 hodín. SB E3 funguje aj ako prenosný USB DAC, takže užívatelia môžu pripojením k vybraným smartfónom a tabletom cez USB streamovať nekomprimované digitálne audio.

SB E1 je malý, ale výkonný káblový USB HD zvukový a slúchadlový zosilňovač, ktorý zvyšuje úroveň detailu zvuku a rozlíšenia na PC, Mac, smartfónoch a tabletoch. Rovnako ako SB E3, aj E1 slúži ako pokročilá externá zvuková karta pre PC, Mac a zároveň poskytuje užívateľom smartfónov a tabletov výkonné detailné zosilnenie zvuku.

Zvukové riešenia budú dostupné za nasledovné maloobchodné odporúčané ceny:

  • Creative Sound Blaster E3 129,90 eur (dostupné od júla 2014)
  • Creative Sound Blaster E1 49,90 eur (dostupné od júna 2014)

Zdroj: Tlačová správa Creative

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno