Domov Novinky Creative T3250 Wireless – 2.1 reproduktorový systém

Creative T3250 Wireless – 2.1 reproduktorový systém

Zdielať

Creative T3250 Wireless 01Spoločnosť Creative predstavila 2.1 reproduktorový systém Creative T3250 Wireless – najnovšie ponúkaný v komplexnej škále bezdrôtových reproduktorov s technológiou Bluetooth. Tento elegantný a kompaktný reproduktorový systém ponúka kvalitný zvukový výkon za cenu 69,99 eur.

Je tu aj funkcia IFP (Image Focusing Plate), ktorá umožňuje reproduktorom dosiahnuť širšie akustické pole s vylepšenou smerovosťou zvuku a zachovaním presnosti tónov. Zvukové spektrum satelitov je rozšírené začlenením konštrukcie Creative DSE (Dual Slot Enclosure) a funkčného bassreflexu reprodukujúceho stredné basy. Reproduktorový systém prináša výkon basov vďaka špeciálne vyladeným meničom subwoofera na spodnej stene.

Creative T3250 Wireless 02

Nechýba bezdrôtová technológia Bluetooth, ktorá umožňuje streamovať hudbu bezdrôtovo z väčšiny stereo Bluetooth zariadení, ako sú smartfóny, tablety a notebooky. Ďalej je tu aj 3,5 mm vstupný linkový konektor pre hladké pripojenie k iným analógovým zvukovým zariadeniam. Reproduktorový systém má pevný ovládač na kábli s tlačídlom zapnúť/vypnúť, Bluetooth a ovládaním hlasitosti pre jednoduché použitie.

Zdroj: Tlačová správa Creative

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno