Domov Novinky Creative Sound Blaster X7: Dvojnásobný držiteľ ocenenia za inovácie

Creative Sound Blaster X7: Dvojnásobný držiteľ ocenenia za inovácie

Zdielať

Creative Sound Blaster X7 01Spoločnosť Creative oznámila, že získala ocenenia za inovácie na medzinárodnom veľtrhu spotrebnej elektroniky 2015 CES Innovations Awards so svojím Sound Blaster X7 – maximálny upgrade pre profi hráčov a audio nadšencov. Toto funkciami nabité audio zariadenie funguje ako externý USB DAC a výkonný audio zosilňovač s nízkou latenciou Bluetooth pripojenia a Dolby Digital dekóderom. Zariadenie Sound Blaster X7 bolo ocenené v dvoch kategóriach domáce audio/video komponenty a príslušenstvo a počítačový hardvér a komponenty.

Zariadenie Sound Blaster X7, ktoré bude predstavené na medzinárodnom veľtrhu spotrebnej elektroniky CES 2015, skórovalo v nasledujúcich hodnotiacich kritériach: kvalita spracovania, estetické a dizajnové vlastnosti, použitie/funkcie produktu, špecifikácie týkajúce sa nových funkcií zariadenia. Produkty uvedené v tomto prestížnom programe sú hodnotené poprednými nezávislými priemyselnými dizajnérmi, nezávislými inžiniermi a členmi obchodných médií, kde hodnotia vynikajúci dizajn a spracovanie špičkových produktov spotrebnej elektroniky v 28 produktových kategóriach.

Zariadenie Sound Blaster X7 je navrhnuté tak, aby dokázalo prepojiť herné a zábavné systémy, funguje ako ultra high-end externé audio riešenie s pôsobivým 24-bit/192 kHz vysokým rozlíšením, 127 dB digitál na analóg konverterom (DAC) a 100 Wattovým – audio zosilňovačom. Zvyšuje kvalitu zvuku a prináša najčistejší, najvýkonnejší zvukový zážitok s vysokým rozlíšením z hier, hudby a filmov – spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky audiofilných poslucháčov, ale aj nadšených hráčov.

Creative Sound Blaster X7 02

Zariadenie Sound Blaster X7 môže byť pripojené k pasívnym reproduktorom pomocou neizolovaných káblov alebo banánikov, k aktívnym 5.1 analógovým reproduktorom pre pôsobivý zvuk, 1/4 “ (6.3mm) slúchadlám štúdiovej kvality alebo 1/8” (3.5mm) slúchadlám s mikrofónom. K dispozícii bude dostupné v decembri 2014 za odporúčanú cenu 399,99 dolárov.

Zdroj: Tlačová správa Creative

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno