Domov Novinky Creative prináša bezdrôtový prenosný reproduktor

Creative prináša bezdrôtový prenosný reproduktor

Zdielať

Creative Muvo mini 01Spoločnosť Creative uviedla Creative Muvo mini ako najnovší prírastok do populárnej rodiny prenosných bezdrôtových Bluetooth (NFC) reproduktorov. Reproduktor v modernom športovo-geometrickom kompaktnom kryte bude dostupný v štyroch farebných variantoch, a to v červenom, modrom, bielom a čiernom.

Reproduktor je navrhnutý tak, aby napriek svojej malej veľkosti poskytoval hlasný zvuk a silné basy. Okrem toho, že bol navrhnutý tak, aby zvládol aj tie najdrsnejšie poveternostné podmienky, umožňuje používateľom vychutnať si a zdieľať všetky druhy digitálneho obsahu nahlas a bez obmedzenia s rodinou a priateľmi – hudbu, videá, filmy, hry, rovnako ako aj hlasové hovory – kedykoľvek, kdekoľvek a v akomkoľvek počasí.

Creative Muvo mini 02

Spoločnosť Creative vyrobila reproduktor tak, aby mohol byť certifikovaný štandardom krytia IP66, ktorý testuje odolnosť zariadenia na vonkajšie vplyvy za každého počasia, ako je voda a prach, tak aby si používateľ mohol vychutnať skvelý zvuk kedykoľvek, kdekoľvek a v akomkoľvek počasí. Či už to bude piknik na pláži, nočná hip-hop párty, letný tábor alebo telefonický hovor rodine z výletu.

Creative Muvo mini 03

Reproduktor má plnohodnotné 1,3” meniče v kompaktnom tele. Ponúka rozmery 190×37×59 mm a hmotnosť 288 gramov. Lítium iónová batéria má kapacitu 2200 mAh. Cena prenosného bezdrôtového reproduktora  je stanovená na 59,99 eur, zatiaľ je dostupný iba v online obchode na spoločnosti.

Zdroj: Tlačová správa Creative

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno