Domov Novinky Creative: Prenosný slúchadlový zosilňovač Sound Blaster E5

Creative: Prenosný slúchadlový zosilňovač Sound Blaster E5

Zdielať

Creative Sound Blaster E5 01Spoločnosť Creative predstavila Sound Blaster E5 – vlajkovú loď E-série a úplne nové zvukové riešenie pre USB DAC slúchadlový zosilňovač. Môže sa pochváliť komponentmi a špecifikáciami na audiofilnej úrovni, E5 je navrhnutý tak, aby poskytoval úplne presný zvuk, ktorý umožňuje používateľom mobilných zariadení vychutnať si zvuk presne taký, aký ho vytvorili hudobníci. Nová vlajková loď SB E5 je rozšírením radu kompaktných prenosných USB audio riešení SB E-série, ktorá bola uvedená v máji 2014 a zahŕňa SB E1 a E3.

SB E5 bol navrhnutý tak, aby poskytoval pôvodnú kvalitu zvuku. Je tu 600 Ω slúchadlový zosilňovač je schopný poskytnúť čistý zvuk v plnej kvalite aj slúchadlám, USB 2.0 port pre pripojenie umožňujúci streamovanie kvalitného digitálneho zvuku bez straty z Android a iOS (až do 24-bit) zariadení. Pozlátené audio konektory vytvárajúce presný kontakt pre nízku stratu signálu.

Creative Sound Blaster E5 02

Pre ďalšie audio príslušenstvo pre hudbu, filmy a hry v reálnom čase, vstavaný viac-jadrový zvukový procesor SB-Axx1 DSP umožňuje používateľom aktivovať inteligentné možnosti spracovania Sound Blaster vďaka sade technológií SBX Pro Studio – všetko na dotyk tlačidla. Môže byť taktiež vypnuté, pri počúvaní audia bez straty. SB E5 bude dostupná za úžasnú maloobchodnú cenu 199,99 eur.

Zdroj: Tlačová správa Creative

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno