Domov Novinky Creative predstavuje Sound Blaster FRee

Creative predstavuje Sound Blaster FRee

Zdielať

Dvojsmerný bezdrôtový reproduktor s hlasným stereo zvukom o šírke 360° a silnými basmi, vstavaným MP3 prehrávačom s hlasitým odposluchom je dostatočne malý na to, aby sa zmestil aj do tašky. Vďaka duálnemu prehrávaniu môže byť reproduktor položený horizontálne pre široké stereo vyobrazenie zvuku alebo vertikálne pre 360° zvuk.

Creative Sound Blaster FRee 01

Spoločnosť predstavila Sound Blaster FRee, najnovší multifunkčný prenosný Bluetooth reproduktor s dvoma neodymovými meničmi a duálnymi pasívnymi radiátormi, ktoré ponúknu zvuk so silnými basmi.  Tento ľahký, ale výkonný reproduktor sa môže pochváliť kompaktným valcovitým telom malej veľkosti, čím sa pohodlne zmestí do ruky alebo do tašky.

Creative Sound Blaster FRee 02

Výhodou reproduktora je odolnosť proti prskajúcej vode, ponúka možnosti pripojenia cez Bluetooth a linkovým káblom AUX IN. Reproduktor má zabudovaný MP3 prehrávač pre samostatné prehrávanie hudby s možnosťou až 32 GB pamäťovej microSD karty.

Creative Sound Blaster FRee 03

Bezdrôtový reproduktor tiež funguje aj ako hands-free cez Bluetooth alebo aj na hlasitý odposluch, keď je spárovaný so smartfónom, pričom umožňuje vychutnávať si hudbu a filmy bez rušenia pri zdvíhaní hovorov. Prenosný Bluetooth reproduktor Creative Sound Blaster FRee bude k dispozícii v júli 2015 za cenu 99,99 eur.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno