Domov Novinky Creative predstavuje produkty na CESe s podporou Alexa

Creative predstavuje produkty na CESe s podporou Alexa

Zdielať

Spoločnosť Creative na výstave CES oznámila, že bude predstavovať množstvo pripravovaných nových produktov. K dispozícii bude náhľad na nové domáce reproduktory s Alexou, ako sú Nova, Muvo Genie a Halo Genie.

Taktiež sú prezentované nové slúchadlá do uší Aurvana Trio a zvuková karta Sound BlasterX AE-5, ktorá bola ocenená v dvoch kategóriach CES 2018 za inovácie. Zatiaľ čo Creative Nova je definovaný ako prenosný Wi-Fi Multi-Room smart reproduktor, zaujme aj podsvietenými farbami. Výbavu dopĺňa podpora pre hlasového asistenta s funkciou Amazon Alexa s rozpoznávaním hlasu na diaľku.

Muvo Genie je prenosný vodeodolný Bluetooth reproduktor, ktorý má podporu Amazon Alexa. Vďaka vodeodolnosti umožňuje používateľom počúvať hudbu počas dobrodružstiev. Halo Genie je prenosný Bluetooth reproduktor so svetelnými efektmi a hoci sa môže popisom zdať podobný ku Creative Nova, odlišnosti tu predsa len nájdeme. Pre úplnosť dodávame, že ponúka podsvietenie po obvode, vybrať sa dá z celého spektra RGB farieb.

Aurvana Trio sú hybridné slúchadlá do uší s troma meničmi a majú 10 mm menič. Sound BlasterX AE-5 je hráčsky DAC s PC slúchadlovým zosilňovačom a integrovaným RGB ovládačom. Ocenenie získal v dvoch kategóriách a to „Počítačový hardvér a komponenty” a „Počítačové príslušenstvo”.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno