Domov Novinky Creative Hitz MA500: Kvalitné slúchadlá s mikrofónom

Creative Hitz MA500: Kvalitné slúchadlá s mikrofónom

Zdielať

Creative Hitz MA500 01Spoločnosť Creative predstavila Hitz MA500 – kvalitné slúchadlá s mikrofónom do uší s funkciou izolácie okolitého zvuku a ergonomickým jednotlačidlovým mikrofónom a ovládaním hlasitosti na plochom kábli, ktorý sa nezamotáva. Štýlovo navrhnuté slúchadlá s mikrofónom v prémiovej chrómovej úprave sú k dispozícii v dvoch farebných variantoch, a to v čiernom a bielom.

Ultra ľahké slúchadlá s mikrofónom sú najnovším prírastkom do populárnej série headsetov spoločnosti a jej rady, ktorej cieľom je poskytnúť kvalitný zvuk, hlasovú komunikáciu v lepšej kvalite aj náročnejším používateľom s množstvom prídavných funkcií, ako sú jednotlačídlové ovládanie hlasitosti a zabudovaného mikrofónu na kábli, schopnosť izolácie okolitého zvuku, plochý nezamotávateľný kábel pre jednoduché používanie a skladovanie.

Vybasované neodymové meniče slúchadiel Creative Hitz MA500 ponúkajú plnšie basy a pôsobivý výkon v hudobných skladbách pri zachovaní jasných hlasových hovorov. Používatelia získajú lepší pohlcujúci zvukový zážitok pre akýkoľvek účel použitia.

Creative Hitz MA500 02

Vďaka plochému káblu, ktorý sa nezamotáva a redukuje nechcené zvuky kontaktov a pozlátenému konektoru pre kvalitné pripojenie, si budete môcť vychutnať bezproblémové počúvanie hudby. Ergonomický dizajn štupľov do uší izoluje okolitý hluk, aby používateľov pri rozhovoroch alebo zábave nič nerušilo.

Creative Hitz MA500 03

Mäkké silikónové nadstavce do uší sú k dispozícii v troch veľkostiach a optimálne bránia prenikaniu vonkajších zvukov. Slúchadlá do uší Creative Hitz MA500 budú dostupné od konca júla 2014 za maloobchodnú odporúčanú cenu 49,99 eur.

Zdroj: Tlačová správa Creative

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno