Domov Novinky Corsair uvádza na trh nový zdroj, AiO vodníky a skrinku

Corsair uvádza na trh nový zdroj, AiO vodníky a skrinku

Zdielať

Spoločnosť Corsair predstavila sériu zaujímavých produktov pre nadšencov – zdroj AX1600i, počítačovú skriňu Carbide Spec-Omega a vodné chladenie v podobe produktov H150i Pro a H115i Pro.

Na napájanie tých najnáročnejších počítačov potrebujú používatelia dostatok energie, pričom nový zdroj Corsair AX1600i ponúkne výkon až 1600W. Výrobca pritom používa tranzistory Gallium Nitride (GaN), ktoré poskytujú lepšiu účinnosť v menšom formáte ako 200 mm. Výhodou je tiež certifikácia 80 Plus Titanium (najvyššia možná pri zdrojoch), kompletné digitálne monitorovanie a riadenie pomocou softvéru Corsair Link. Cena zdroja je stanovená na 470 eur.

Predstavené boli aj nové All-in-One (AiO) vodné chladenia zo série Hydro. Spoločnosť uviedla hneď dva modely a to H150i Pro a H115i Pro. Vybavené sú RGB osvetlením, nízkou hlučnosťou chladiacich ventilátorov (AiO sú dodávané s ventilátormi Corsair ML) a veľkými radiátormi. Zatiaľ čo H150i Pro ponúka 360 mm radiátor (cena 175 eur, 3× 120 mm ventilátory), H115i Pro ponúka 240 mm radiátor (cena 145 eur, 2× 120 mm ventilátory). Obe AiO sú tiež prvými chladičmi série Hydro, ktoré majú možnosť zastavenia otáčok ventilátorov v prípade, ak je procesor „studený“ a teda jeho teplota je na bezpečných minimách.

Predstavená bola aj počítačová skrinka Corsair Spec-Omega. Zaujme asymetrickým dizajnom, pričom ponúkne aj integrovaný LED podsvietený prúžok na prednom paneli. Vnútorné rozloženie ponúka množstvo úchytiek, otvorov a priechodiek s výberom bieleho, červeného alebo čierneho exteriéru. Cena skrinky je stanovená na 110 eur.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno