Domov Novinky Corsair RMi: Modulárne zdroje s certifikáciou 80 Plus Gold

Corsair RMi: Modulárne zdroje s certifikáciou 80 Plus Gold

Zdielať

Americká spoločnosť Corsair je známa špičkovými produktmi a patrí aj medzi uznávaných výrobcov aj v oblasti ATX počítačových zdrojov. Obzvlášť ak ide o model s certifikáciou 80 Plus Gold, ktorá zaručuje až 92% účinnosť. K dispozícii sú 650W, 750W, 850W a 1000W zdroje.Corsair RMi_850_01b

Rovnako ako všetky zdroje z radu RMi, aj tento zdroj používa kvalitné komponenty – japonské kondenzátory, vďaka ktorým dodáva stabilný a trvalý výkon. Kondenzátory sú dimenzované až na 105 °C, používateľa preto podrží aj v tých najnáročnejších situáciách.

Corsair RMi_850_01b-1

Efektívny návrh RMi série znamená minimálny prebytok tepla a vďaka Zero RPM režimu sa ventilátor nemusí točiť pri nízkom až strednom zaťažení. Špeciálne navrhnutý ventilátor s priemerom 135 mm má optimalizovaný profil čepele pre nízke turbulencie vzduchu a takmer nepočuteľnú prevádzku aj pri maximálnej rýchlosti. Otáčky sú regulované podľa teploty a záťaže zdroja.

Corsair RMi_850_01b-2

Ploché káble sú plne modulárne, takže si používateľ môže zapojiť len tie, ktoré použije. Vďaka tomu ušetrí miesto v skrini, zmizne problém s nahromadenými káblami čo má za následok lepšie prúdenie vzduchu a tým pádom aj nižším teplotám. Spojenie „modulárny zdroj“ je dotiahnutý k dokonalosti – používateľ má voľbu aj pri rozvrhnutí +12V vetiev, buď môže napájať komponenty z jednej extra silnej vetvy, alebo z niekoľkých nezávislých vetiev.

Corsair RMi_850_01b-3

Corsair Link Digital je nové rozhranie, ktoré používateľovi umožňuje úplnú nadvládu nad zdrojom, môže sledovať napätie a prúd na jednotlivých vetvách, príkon a výkon zdroja, aktuálny účinnosť, teplotu a mnoho ďalšieho. Samozrejmosťou je aj možnosť ovládania ventilátora.

Zdroj: Corsair

Zdielať
Predchádzajúci článokNa Apple Watch je dostupných 8500 aplikácií
Nasledujúci článokCreative uviedol menší a ľahší Sound Blaster Roar 2
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno