Domov Novinky Corsair Raptor K40 a M45: myš a klávesnica s farbami dúhy

Corsair Raptor K40 a M45: myš a klávesnica s farbami dúhy

Zdielať

Corsair Raptor K40 01Spoločnosť Corsair sa v poslednej dobe zamerala na periférie, ktoré hrajú všetkými farbami. Najnovšie to je klávesnica Raptor K40 s RGB LED podsvietením a tiež myš Raptor M45, ktorá sa predstavuje na tohtoročnom CES.

Oboje sú samozrejme herné periférie, pričom Raptor K40 sa snaží zaujať svojím RGB LED podsvietením, aj keď kvalít chystané klávesnice Vengeance K70 s mechanickými tlačidlami Cherry MX RGB asi dosahovať nebude. Myš Raptor M45 má zase disponovať optickým senzorom s vysokým rozlíšením 5000 dpi.

Klávesnica Raptor K40 ale svojím dizajnom pripomína mechanické modely tejto firmy a je tiež vybavená špeciálnymi tlačidlami pre ovládanie multimédií, nastavenie zvuku a tiež šiestich programovateľnými klávesmi G, ktoré si môžeme nastaviť v celkom troch profiloch M, a to aj bez využitia špeciálneho softvéru vďaka tlačidlu MR . Je teda jasné, že klávesnica je vybavená vlastnou pamäťou.

Corsair Raptor K40 02

Ide ale inak o klasickú hybridný membránovú klávesnicu, u ktorej výrobca sľubuje 100% anti-ghosting, pričom podsvietenie si budeme môcť namiešať z palety 16,8 milióna farieb. Predávať sa bude už od tohto mesiaca za 80 USD.

Corsair Raptor M45

Myš Raptor M45 je podobne ako klávesnica odľahčenou variantom už známych myšou M65 a M60. Vybavená je optickým senzorom Pixart PMW3310 s rozlíšením 5000 dpi, veľkými teflóny, hrubým kolieskom, zmäkceným povrchom a dizajnom pre pravú ruku. Ďalej sa dočkáme aj možnosti úpravy hmotnosti a celkovo siedmich programovateľných tlačidiel plus ovládačov pre rýchlu zmenu rozlíšenia. Raptor dorazí aj tento mesiac, a to za cenu 60 USD.

Zdroj: Tlačová správa Corsair

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno