Domov Novinky Corsair pripravil ľahké optické aj laserové myši

Corsair pripravil ľahké optické aj laserové myši

Zdielať

Corsair Gaming Sabre RGB 01Corsair pripravil novú dvojicu počítačových myší, ktoré však nesú rovnaké označenie – Gaming Sabre RGB. K dispozícii sú však dve verzie, jedna s optickým a druhá s laserovým senzorom. Corsair Gaming Sabre RGB si teda môžeme zakúpiť v dvoch verziách, ktoré sa budú líšiť použitým senzorom, cenou, ale inak majú úplne rovnaké spracovanie a ostatné možnosti. Používateľ tak má na výber medzi optickým senzorom s rozlíšením 6400 dpi, pričom zaaplatí odporúčaných 60 dolárov, alebo laserový senzor s 8200 dpi s cenou 70 dolárov. Mýšky majú byť veľmi ľahké, ich hmotnosť má byť iba 100 gramov. Rozmery myšky sú 124×80×38 mm.

Označenie RGB v názve tiež napovedá, že si budeme môcť ľubovoľne vybrať farbu podsvietenia. Jedna je v koliesku, druhá na ľavej strane pred tlačidlami, ďalšie vpredu pod ľavým tlačidlom a posledný pod logom Corsair Gaming na chrbte myši. Máme tu celkom osem programovateľných tlačidiel.

Corsair Gaming Sabre RGB 02

Medzi ktoré patrí hlavná dvojica, koliesko, tlačidlo pred ním a potom štyri ďalšie tlačidlá na ľavej strane myši. Pre pripojenie poslúži 1,8 metrový USB kábel s pletenou bužírkou.

Zdroj: Tlačová správa Corsair

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno