Domov Novinky Corsair predstavuje bezdrôtové herné príslušenstvo

Corsair predstavuje bezdrôtové herné príslušenstvo

Zdielať

Spoločnosť Corsair oznámila kompletnú sériu nových výkonných bezdrôtových herných periférií. Všetky fungujú s bezdrôtovou technológiou Corsair Unplug & Play. Predstavená bola bezdrôtová mechanická klávesnica K63 a podložka, bezdrôtová herná myš a podložka pod myš s podporou Qi.

Mechanická klávesnica K63 Wireless získala ocenenie CES 2018 Innovation Award Honoree a prináša kvalitu a spoľahlivosť spínačov Cherry MX Red bezdrôtovo. Batéria má udávanú výdrž 75 hodín, k dispozícii je prispôsobiteľné modré LED podsvietenie, pričom je prispôsobiteľné pomocou známeho softvéru Corsair Utility Engine (CUE). Výhodou bezdrôtovej komunikácie je aj 128-bitové šifrovanie AES.

Bezdrôtová myš Corsair Dark Core RGB dopĺňa predstavenú klávesnicu a ponúka rovnakú flexibilnú konektivitu. Používa optický senzor s rozlíšením 16000 DPI. Vibrujúce trizónové RGB osvetlenie, ktoré je plne prispôsobiteľné v CUE, umožňuje hráčom nastaviť si vlastný štýl od jednoduchých farieb po plnú synchronizáciu s ostatnými periférnymi zariadeniami. Výdržou batérie je udávaná na 24 hodín.

Používatelia, ktorí chcú používať bezdrôtovú myš bez nutnosti nabíjania batérie uvítajú predstavenú podložku MM1000 pod myš s funkciou bezdrôtového nabíjania Qi. Rovnako tak podporuje Qi aj predstavená myš, ktorá sa aj počas používania s podložkou nabíja. Nabíjať sa však môžu aj mobilné zariadenia, ktoré podporujú tento štandard. Zariadenia, ktoré však nepodporujú Qi sa môžu nabíjať z podložky aj pomocou konektoru microUSB, USB-C alebo Lightning.

Predstavené príslušenstvo od Corsair je rozhodne zaujímavé. Nová bezdrôtová mechanická klávesnica K63 a podložka sú k dispozícii hneď po predstavení, pričom cena klávesnice je 110 eur a podložky 60 eur. Bezdrôtová herná myš a nabíjacia podložka Qi budú k dispozícii v priebehu januára za cenu 80 eur (myš) a 80 eur (položka).

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno