Domov Novinky Corsair predstavil klávesnicu Strafe RGB, myš Katar a podložku MM300

Corsair predstavil klávesnicu Strafe RGB, myš Katar a podložku MM300

Zdielať

Spoločnosť Corsair predstavila niekoľko nových herných periférii. Prvou z nich je klávesnica Strafe RGB. Tá je identická s klávesnicou Strafe, ale pridáva mechanické spínače Cherry MX Silent pre stíšenie zvuku až o 30% v porovnaní s inými mechanickými hernými klávesnicami a RGB podsvietenie s mnohými možnosťami prispôsobenia, ktoré je možné uložiť ako konfiguračný súbor a ten zdieľať na stránke Corsair RGBShare.

Corsair Strafe RGB

Táto klávesnica ponúka aj USB pass-through porty pre zapojenie akéhokoľvek zariadenia, či už ide o USB kľúč alebo slúchadlá, vymeniteľné tlačidlá, ktoré majú špecifickú farbu a textúru, odnímateľnú podložku pod zápästie s touto textúrou, čip, ktorý by mal zaručiť nízku odozvu a ovládanie hlasitosti a médii pomocou klávesy Fn a niektorej z funkčných kláves. Mala by byť dostupná už čoskoro za odporúčanú cenu 160 eur.

Corsair Katar 01

Druhým predstaveným produktom je herná myš Katar, ktorá ponúka optický senzor s rozlíšením 8000 dpi a frekvenciu 1000 Hz cez rozhranie USB, kompaktný a ľahký dizajn (85 gramov), štyri naprogramovateľné tlačidlá, ktoré podporujú aj zložité makrá a obojručný dizajn s pogumovanými bokmi.

Corsair Katar 02

Corsair túto myš nadizajnovala podľa spätnej väzby profesionálnych hráčov e-sports, a teda pridala aj funkciu Pro Player Mode, ktorá obsahuje mnoho nastavení týchto hráčov, v prípade, že by ste chceli hrať s ich nastaveniami. Odporúčaná maloobchodná cena pre túto myš je 40 eur a dostupná by mala byť už v blízkej budúcnosti.

Corsair MM300

S touto myšou bola predstavená aj podložka pre myš MM300. Táto podložka je vyrobená z 3 mm hrubej textilnej tkaniny nadizajnovanej pre čo najlepší pohyb myši, a jej zošívaný okraj chráni pred zošúpaním povrchu, čo by malo predĺžiť jej životnosť. Spodná strana je pogumovaná, aby ostala na mieste aj pri prudkých pohyboch. Táto podložka bude dostupná v novembri tohto roka v troch veľkostiach – malá (256×210 mm), stredná (360×300 mm) a rozšírená (930×300 mm). Malá má stanovenú cenu 13,50 eura, stredná bude stáť 18 eur, a cena rozšírenej je 27 eur.

Zdroj: 1, 2

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno