Domov Novinky Corsair: Ponuka pamätí DDR4 Vengeance a Dominator

Corsair: Ponuka pamätí DDR4 Vengeance a Dominator

Zdielať

Corsair Vengeance LPX DDR4Spoločnosť Corsair oficiálne uviedla na trh svoje nové pamäte typu DDR4, ktoré patria do radov Vengeance LPX a Dominator Platinum. V ponuke je rad rôznych produktov, ktoré dosahujú takte až 3000 MHz. Tiesa zaraďujú do ponuky pamätí typu DDR4, pre ktoré bude nutné zaobstarať pre procesory Haswell-E a základné dosky s čipovou sadou Intel X99.

Uvidí sa však, koľko potrvá, kým sa postupne rozšíria medzi bežných zákazníkov. Corsair už testoval pamäte na rôznych základných doskách od spoločností ASUS, ASRock, EVGA, Gigabyte a MSI, kde boli skúšané aj nové pamäťové profily XMP 2.0 pre jednoduché nastavenie rôznych taktovacích frekvencií.

Pamäte Vengeance LPX sú určené pre pretaktovanie, môžeme od nich očakávať najlepšie výkony. Vyrobené sú z osemvrstvového PCB a vo výbave majú nízke hliníkové chladiče, ktoré budú k dispozícii v čiernej, červenej, bielej a modrej farbe.

Corsair Dominator Platinum DDR4

Moduly Dominator Platinum sa spoliehajú na chladiče DHX a voliteľné svetelné trubice pre efekt. Tieto pamäte sú kompatibilné so systémom Corsair Link,dokážu udávať svoju prevádzkovú teplotu. Dostupnej kapacity budú 8 GB (2× 4 GB), 16 GB (4× 4 GB), 32 GB (4× 8 GB) a 64 GB (8× 8 GB), budú taktované na frekvencii 2666 MHz, 2800 MHz a 3000 MHz.

Podpora profilov XMP 2.0 platí pre všetky modely. Corsair uvádza, že Vengeance LPX Series a Dominator Platinum budú na trhu k dispozícii od konca tohto mesiaca, kedy teda majú podľa najnovších informácií doraziť aj procesory Haswell-E.

Zdroj: Tlačová správa Corsair

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno