Domov Novinky Corsair Carbide Spec-Alpha: Moderná ATX skrinka

Corsair Carbide Spec-Alpha: Moderná ATX skrinka

Zdielať

Corsair si predstavil zaujímavo vyzerajúci skriňu Carbide Spec-Alpha, ktorá bude dostupná v dvoch verziách – v červeno-bielej a čierno-striebornej farbe, pričom je viac než jasné, že tieto skrine sú určené predovšetkým pre herné zostavy.

Corsair Carbide Spec-Alpha 01

Corsair Carbide Spec-Alpha je počítačová skriňa formátu ATX, ktorá sa bude vyrábať v dvoch farebných prevedeniach. Zaujať môže spracovanie čelného panelu, ktorý nie je súmerný. V jeho ľavej časti aj dole máme prieduchy pre nasávanie vzduchu prednými ventilátory, hore vľavo sú tlačidlá a porty v obvyklom zložení a zvyšok tvorí krycí plast. Ďalej sú skrine vybavené bočným plexisklom vo vypúlenej bočnici, vďaka čomu bude v skrini viac priestoru pre vysoký procesorový chladič.

Corsair Carbide Spec-Alpha 02

Skriňa je vybavená tromi 120 mm ventilátormi – dvoma prednými s LED (možno ich nahradiť 240 mm radiátorom) a jedným vzadu. Tie bude možné nastaviť pomocou trojpolohového prepínača v rozmedzí 12, 7 a 5 V. Predné ventilátory majú priamo fúkať na grafickú kartu a procesorový chladič a to aj vďaka tomu, že v skrini nie je priestor pre žiadne mechaniky, ale zato tu máme tri vyhradenej šachty pre 2,5“ SSD a tiež tri pozície pre 3,5“ pevné disky úplne dole.

Zdroj: Corsair

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno