Domov Novinky Cooler Master predstavuje PC skriňu MasterBox Lite 5

Cooler Master predstavuje PC skriňu MasterBox Lite 5

Zdielať

Spoločnosť Cooler Master uvádza na trh MasterBox Lite 5. Kvalitná počítačová skriňa strednej veľkosti je vhodná pre ATX základné dosky a ponúka priesvitný, stmavený predný panel a možnosť vonkajšieho prispôsobenia.

„Chceli sme vytvoriť štandardnú počítačovú skriňu malých rozmerov a pritom zachovať dostatok priestoru pre komponenty. Sme radi, že sa nám úloha podarila splniť. Cooler Master MasterBox Lite 5 je kompaktná, kvalitná, štýlová počítačová skriňa so štandardnou výbavou,” Hovorí Wei Yang, produktový manažér Cooler Master pre počítačovej skrine.

Nová počítačová skriňa je vyvedená v matnej čiernej farbe s priehľadným bokom a atypickými líniami v prednej časti. Skriňa umožňuje podľa používateľských preferencií ľahko prispôsobiť vzhľad pomocou dodávaných doplnkov v troch farbách – čiernej, červenej a bielej. Predný panel je vyhotovený zo stmaveného priesvitného plastu, ktorý poskytuje priestor vytvoriť atraktívny design pomocou troch 120 mm podsvietených ventilátorov. Štvrtý priestor pre ventilátor sa nachádza na zadnej časti.

Vnútorný priestor je dostatočne veľký pre umiestnenie štandardne veľké ATX základné dosky, až 400 mm dlhé grafické karty, vodného chladenia i SSD úložiska. Miesto pre zdroj je na spodnej strane skrine a je kompletne zakryté. Cooler Master MasterBox Lite 5 bude k dispozícii začiatkom júla 2017 za odporúčanú koncovú cenu 45 dolárov bez DPH.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno