Domov Novinky Cooler Master predstavuje novú sériu PC skriniek

Cooler Master predstavuje novú sériu PC skriniek

Zdielať

Spoločnosť Cooler Master uvádza sériu počítačových skríň NR vrátane prvých dvoch modelov MasterBox NR400 a MasterBox NR600.

Nová séri& ponúka minimalistický dizajn jednoduchého kvádrovitého tvaru s priamymi líniami a kladie dôraz na funkčnosť a výkon. Jednou z hlavných predností je lepšie prúdenie vzduchu cez perforovaný predný panel, ktorý je narušený len ikonickým zvislým pruhom z pôvodnej série N. Dva oznámené modely podporujú rozdielne formáty základných dosiek. Kým menšia MasterBox NR400 je určená pre mATX, väčšia MasterBox NR600 disponuje dostatkom priestoru pre štandardné ATX.

Skrinky ponúkajú minimalistický dizajn, pričom bočný panel z tvrdeného skla je upevnený skrutky na zadnom paneli. K dispozícii je tiež štvorpólový jack konektor pre prenos zvuku do slúchadiel aj z mikrofónu. Počítačová skriňa NR400 podporuje až 345 mm a NR600 410 mm dĺžku grafickej karty. Poteší aj dobrý cable management pre vedenie káblov. Počítačové skrine Cooler Master NR budú k dispozícii na konci apríla za odporúčané koncové ceny 59,99 eur (NR400), resp. 69,99 eur (NR600).

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno