Domov Novinky Cooler Master predstavuje kompektnú skrinku mini-ITX

Cooler Master predstavuje kompektnú skrinku mini-ITX

Zdielať

Spoločnosť Cooler Master uvádza na trh počítačovú skriňu MasterCase H100. Nový mini-ITX model bol navrhnutý pre využitie ako prenosný herný počítač, malý počítač do obývacej izby alebo len pre samotnú redukciu potrebného miesta v porovnaní s klasickými skriňami.

Alternatíva v cestovnej veľkosti plne rešpektujúcu industriálnu konštrukciu, resp. všadeprítomnú mriežku typickú pre sériu H ponúka v porovnaní s drobnou skriňou veľký 200 mm RGB ventilátor vpredu. Je zapustený hlbšie a využíva tak typické jemné mriežky pred ním, aby zabezpečil voľné prúdenie vzduchu a zefektívnil následné čistenie a celkovú údržbu. Mriežka pokrýva celý predný a časť vrchného panelu, zatiaľ čo jeho zvyšok je využitý na rukoväť.

Na prvý pohľad malá počítačová skriňa sa prekvapivo pýši vysokou kapacitou šácht pre uloženie diskov. Celková kapacita predstavuje štyri SSD alebo tri SSD plus jeden HDD. Zároveň ponúka dostatok priestoru pre štandardné grafické karty s dĺžkou 210 mm, chladiče procesorov s výškou 83 mm a ATX napájacie zdroje. Cooler Master MasterCase H100 bude v predaji za 65 eur v priebehu júla 2019.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno