Domov Novinky Cooler Master predstavuje ďalší zdroj

Cooler Master predstavuje ďalší zdroj

Zdielať

cooler-master-logoCooler Master, popredný tvorca, inovátor a výrobca stolových komponentov a iného, dnes zverejnil vysoko efektívny a výkonný Semi-modulárny zdroj radu Power (PSU).

Je vyvinutý s cieľom zlepšiť efektívnosť a zvýšiť odvod tepla, sú V Semi-Serie Modular PSU vyrábané s unikátnou “3D” obvodov. Táto špeciálna konštrukcia minimalizuje zbytočné kabeláže čo má za následok nižší presluch signálu a šumu. Menej káblov znamená viac otvoreného priestoru a zaisťuje zvýšené prúdenie vzduchu do základných súčastí. Vysoko kvalitné japonské kondenzátory pomôžu zmierniť vplyv na kolísanie napätia na rozšírenie celkovej PSU životnosť systému. Vlastný DC-DC modul ďalej zvyšuje prevádzkovú efektivitu a stabilitu napätia. Firma 80 PLUS Gold certifikácia je výsledok týchto mnohých vylepšení.

cooler-master

Semi-Modular Series bude k dispozícii v 450W, 550W, 650W, 750W modely. Cena a dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od regiónu.

Zdroj: Tlačová správa Cooler Master

Zdielať
Predchádzajúci článokGoogle pridal do GMailu a Docs písanie rukou
Nasledujúci článokCryptolocker: vírus, ktorý zašifruje dáta a vydiera
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno