Domov Novinky Cooler Master Devastator 3: Set klávesnice a myšky

Cooler Master Devastator 3: Set klávesnice a myšky

Zdielať

Devastator 3 je ďalšia generácia obľúbenej sady klávesnice a myši od spoločnosti Cooler Master. Nová generácia ponúka farebné RGB podsvietenie v siedmych farbách a taktiež ergonomické prevedenie.

Myš ponúka nastaviteľnú citlivosť, pričom jej maximum je 2400 DPI. Jej výhodou je univerzálnosť – vhodná je ako pre pravákov, tak i ľavákov. Pripojenie zabezpečuje 1,8 metrový kábel zakončený USB konektorom. Myš a jej používanie je celkom pohodlné, výhodou je aj nízka hmotnosť.

Klávesnica ponúka membránové spínače a rovnako ako myš ponúka tenký profil. Hoci výrobca definuje klávesnicu ako kombináciu mem-chanical (kombinácia membránovej a mechanickej), avšak podľa odozvy a funkčnosti spínačov, ide skôr o málo kvalitné čisto membránové spínače. Klávesnicu by sme teda odporúčali iba na kancelárske práce a nie pre hráčov.

Pokiaľ však ide o kombináciu ako celku, ide o zaujímavý koncept. Rozloženie layoutu je americké, lokalizáciu by sme hľadali márne. Oceňujeme však protišmykové nožičky držiace klávesnicu na svojom mieste. Set Cooler Master Devastator 3 je zaujímavý pre počítačových nadšencov, ktorí ocenia aj rôzne farebné efekty podsvietenia.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno