Domov Novinky Cooler Master Cosmos SE v predaji

Cooler Master Cosmos SE v predaji

Zdielať

Cooler_Master_Cosmos_SE_01Cooler Master Cosmos SE bol ohlásený už v lete. Nastal čas, aby sa začal predávať. Ide o pokračovateľa úspešného radu, ktorý bude k dispozícii v dvoch verziách líšiacich sa svojím bočným panelom. Dizajn zostane v podstate rovnaký i s charakteristickými tyčovitými madlami hore a nohami dole.

Cosmos SE teda môžeme považovať za mierne inovovanú verziu starších skríň, u ktorej Cooler Master kladie dôraz na SSD, radiátory vodného chladenia a možnosť zapojenia výkonných a dlhých kariet. Celkovo tak táto skriňa podporuje až 8 pevných diskov či dokonca 18 SSD, až osem ventilátorov alebo 120 – 360 mm radiátorov, pričom naraz môžu byť nainštalované jeden 120 mm, plus 280 mm a 360 mm radiátor naraz. Táto skriňa nám teda  umožňuje to, čo rovnako takmer nikto nevyužije, ale taká už je doba.

Cooler_Master_Cosmos_SE_03

Čo sa týka grafických kariet, tie môžu byť dlhé až 395 mm a procesorové chladiče zasa môžu mať na výšku až 175 mm. Pre vedenie káblov za Tray základnej dosky je tu vyhradené pre 34 mm priestoru na šírku, takže je zrejmé, že Cosmos SE bude značne široký. To potvrdzujú jeho špecifikácie a rozmery 263,8 x 569,4 x 524,4 mm (Š x V x H).

Cooler_Master_Cosmos_SE_02

Hmotnosť tejto skrine je 10,8 kg, vyrobená je z kombinácie ocele, perforovaného plechu, plastu a gumy, podporuje dosky ATX, Micro-ATX i Mini-ITX, tri 5,25 palcové zariadenia, sedem kariet a štandardné ATX zdroja. Cena bola stanovená na 159 euro.

Zdroj: Tlačová správa Cooler Master

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno