Domov Novinky ComfortWay – 3G Wi-Fi router do zahraničia bez SIM karty

ComfortWay – 3G Wi-Fi router do zahraničia bez SIM karty

Zdielať

internetSpoločnosť Novotrek uvádza na trh Wi-Fi router, ktorý používateľom zaistí lacné pripojenie k internetu nielen u nás, ale aj kdekoľvek v zahraničí. Jeho hlavné prednosti patrí nízke poplatky a jednoduché riešenie internetového pripojenia aj v prípade, keď má používateľ nulový kredit.

3G Wi-Fi router ComfortWay funguje jednoducho. Nepotrebujete SIM kartu, vyhnete sa zložitým aktiváciam, inštalácia je úplne jednoduchá a zvládne ju aj úplný začiatočník. Navyše nie je nutné uzatvárať akékoľvek zmluvy, neplatíte žiadny paušálny poplatok, ale len za dáta, ktoré spotrebujete.

Po pripojení ste vždy automaticky presmerovaní na vstupnú stránku, kde si môžete dobiť kredit. Vstup na túto stránku funguje aj v prípade, keď máte nulový kredit. Vďaka partnerským internetovým stránkam navyše máte zadarmo prístup aj na stránky s rezerváciami hotelov, zájazdov či prenájmu automobilov.

SMS spravy

Ku ComfortWay môžete súčasne pripojiť až osem mobilných zariadení. 3G Wi-Fi router pracuje na frekvenciách 900/2 100 MHz. Maximálna rýchlosť sťahovania je 21 megabitov za sekundu, nahrávanie potom môže byť rýchle až 5,76 megabitov za sekundu. V rámci krajín Európskej únie zaplatíte za 1 MB dát 0,07 eura. Inde po svete je potom cena stanovená na 0,39 eura za MB.

Zdroj: Tlačová správa Novotrek

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno