Domov Novinky Čo predstaví Epson na veľtrhu Reklama – Polygraf 2014

Čo predstaví Epson na veľtrhu Reklama – Polygraf 2014

Zdielať

PVA-ExpoV termíne 13. – 15. mája 2014 sa na výstavisku PVA EXPO Praha – Letňany opäť otvoria brány medzinárodného veľtrhu reklamy, médií, polygrafie a obalov, na ktorom nebudú ani tento rok chýbať produkty Epson. Rovnako ako vlani predstaví Epson návštevníkom produktové novinky vo svojej vlastnej expozícii. 

Účastníci veľtrhu sa môžu prísť pozrieť na samostatnú expozíciu produktov Epson, ktorá bude umiestnená v hale číslo 4A v stánku č. 456. Okrem hlavnej expozície tu Epson ako bonus predstaví produkty z oblasti projekčnej techniky a POS produktov. Z oblasti POS produktov bude možné vidieť tlačiareň určenú na tlač kupónov Epson TM-C710, ktorá je ideálnym nástrojom pre adresný marketing a cielenú reklamu, a zároveň tlačiareň Epson TM-C3500, určenú pre tlač farebných samolepiacich štítkov s nízkymi nákladmi. Záujemcom budú na mieste k dispozícii zástupcovia spoločnosti Epson, ktorí spolu s autorizovanými partnermi Tepede CZ/SK, Fomei a.s. a Nanotec s.r.o. dokážu navrhnúť komplexné riešenia nielen v oblasti veľkoformátovej tlače.

Z oblasti veľkoformátovej tlače si Epson pre návštevníkov pripravil tri produktové rady tlačiarní SureColor a Stylus Pro, z ktorých bude možné vidieť novinky SC-F7100 a SC-F2000. Návštevníci uvidia v prevádzke osvedčené tlačiarne SC-S70610 pre signmaking, StylusPro SP7900 pre fotografickú tlač a minilabové tlačové riešenia predstavované tlačiarňou SureLab SL-D3000 a novinkou D700. Návštevníci sa môžu tešiť na ukážky živej tlače vrátane Dye sublimačnej technológie a transferu na textílie, drevo, hliníkové dosky a ďalšie materiály. Celú expozíciu budú dopĺňať technologické videá pripravené k jednotlivým modelovým radom tlačiarní.

Zdroj: Tlačová správa Epson

Zdielať
Predchádzajúci článokAcer predstavil tablet Iconia One 7
Nasledujúci článokApps Rulezz 2014 pozná najlepšie Slovenské aplikácie
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno