Domov Novinky Cloudové úložiská WD sú viac osobné a súkromné

Cloudové úložiská WD sú viac osobné a súkromné

Zdielať

Western Digital predstavuje významné vylepšenia rady osobných zariadení WD pre ukladanie dát My Cloud vrátane nového, prepracovaného operačného systému My Cloud OS 3, sady SDK, ktorá umožňuje lepšiu integráciu aplikácií a osobné cloudové úložisko My Cloud Mirror s dvomi diskami, ktoré ponúka väčšiu pamäť a rýchlejší výpočtový výkon než predchádzajúca generácia.

Western Digital MyCloud OS3 01

Operačný systém My Cloud OS 3 spoločnosti je vybavený intuitívnym používateľským rozhraním ponúkajúcim bohaté možnosti zdieľania obsahu, zálohovania a synchronizácie, ktoré pozdvihujú ponuku osobného cloudu NAS pri súčasnom zachovaní súkromia a kontroly, čo je typické pre osobné cloudová zariadenia, ktoré sú fyzicky umiestnené v domácnosti alebo kancelárii.

Western Digital MyCloud OS3 02

Okrem nových aktualizácií softvéru spoločnosť WD predstavila i novú verziu zariadenia osobného cloudového úložiska My Cloud Mirror s dvomi pevnými diskami nastavenými do režimu zrkadlenia (pole RAID 1). Tým je zabezpečené ukladanie obsahu na jeden disk a jeho automatické kopírovanie na druhý disk. Osobné cloudové úložisko obsahuje nové funkcie ohlásené v systéme My Cloud OS 3 a ďalej vylepšený procesor a 1 GB RAM pre rýchlejší prenos súborov a podporu aplikácií.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno