Domov Novinky Cloud pomáha slovenským firmám šetriť náklady

Cloud pomáha slovenským firmám šetriť náklady

Zdielať

microsoftSlovenská spoločnosť Assure, ktorá sa zaoberá neživotným poistením retailu, malých a stredných podnikateľov, postavila na cloude riešenie, ktoré výrazne zefektívňuje prácu jej zamestnancov a zároveň šetrí náklady na IT.

Výhody cloudovej platformy ako škálovateľnost, dostupnosť a nízka cena využívajú na Slovensku už desiatky firiem, ktoré na nej postavili svoje riešenia. Dôkazom je aj nový informačný systém spoločnosti Assure, ktorý funguje na riešení Windows Azure a s nízkymi nákladmi dokáže urýchliť prácu poisťovacieho makléra až o 70%.

Informačný systém AssureCRM je sofistikovaný archív poistných zmlúv a klientov. Poskytuje poistné kalkulačky poisťovní rôznych produktov. V dohľadnej dobe bude navyše podporovať aj priamu tlač poistných zmlúv priamo z kalkulačiek. Spoločnosť Assure sa pre Windows Azure od spoločnosti Microsoft rozhodla najmä kvôli nízkym nákladom na túto službu. Navyše, nepotrebuje virtuálny, ani vlastný server, šetrí prevádzkové náklady a oceňuje aj bezpečnosť dát.

Zdroj: Tlačová správa Microsoft

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno