Domov Novinky Čierny piatok v CZC: príležitosť nakupovať so 40% zľavou

Čierny piatok v CZC: príležitosť nakupovať so 40% zľavou

Zdielať

CZC_LogoSpoločnosť CZC oznámila, že po prvýkrát vo svojej histórii spúšťa akciu Black Friday, ako sa volá tradičný, ale neocifiálny západný sviatok. Iba zajtra si tak budete môcť v CZC nakúpiť so zľavou od 10 do 40 percent. A čoho sa ponuka týka?

Black Friday v CZC tak spadá na zajtrajší deň – 29.11.2013, kedy vstúpia do platnosti nové akčné ponuky notebookov, mobilov, tabletov, fotoaparátov, navigácií, softvéru i počítačových komponentov či príslušenstvo. Za veľkou mlákou ide o deň, kedy rekordnými zľavami odštartujú predvianočné nákupy, pričom dnes sa k nemu pridáva aj firma CZC.

Podľa uvedeného zoznamu typov produktov by sa tak mala táto akcia týkať v podstate celého sortimentu, avšak otázkou je, koľko konkrétnych produktov nakoniec zľavy “postihnú”. Zástupcovia firmy CZC prirodzene očakávajú, že Black Friday bude impulzom k tomu, aby aj váhajúcich zákazníci začali s nákupmi.

Očakáva sa tiež, že hlavné vianočné darčeky zákazníci kúpia v priebehu nasledujúcich 14 dní, kedy teda utratí zďaleka najviac a následne sa budú tržby postupne znižovať, aby sa zase prebudili s povianočnými výpredaji. Uvidíme teda zajtra, ktoré produkty budú v CZC.cz zlacnené ao koľko.

Zdroj: Tlačová správa CZC

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno