Domov Novinky Chystá sa Honor 7, prinesie nielen masívny výkon

Chystá sa Honor 7, prinesie nielen masívny výkon

Zdielať

Huawei má pod krídlami značku Honor, ktorou chce predovšetkým zaujať na európskom trhu. Po veľmi úspešnom smartfóne Honor 6 predstaví aj nástupcu s označením 7, ktorý sa dočká oficiálneho uvedenia už 30. júna v Číne. Hovorí o tom uverejnený plagát, ktorý zverejňuje aj niečo viac ako len dátum konferencie.

honor 7

Niektoré parametre už poznáme z benchmarkových testov. Telo smartfónu by malo byť vyrobené z ušľachtilého kovu, zatiaľ čo 5“ displej dostane rozlíšenie Full HD. V útrobách nájdeme čipset vlastnej výroby, konkrétne model HiSilicon Kirit 935, ktorý bez problémov môže konkurovať najvýkonnejším čipom z dielne Qualcommu alebo Samsungu. Ďalej tu nájdeme 3 GB RAM a 16 GB úložisko na dáta.

Hlavný fotoaparát dostane rozlíšenie 13 MPx, chýbať nebude ani automatické ostrenie, LED dióda a optická stabilizácia. Poteší aj najnovší Android 5.1 Lollipop s vydarenou nadstavbou Emotion UI 3.1, ktorá je typická svojou jednoduchosťou a svižnosťou. Na plagáte ale môžeme vidieť odtlačok prsta, čo naznačuje prítomnosť čítačky odtlačkov prstov, pravdepodobne na zadnej strane pod šošovkou fotoaparátu.

Zaujímavé je aj ohraničenie na plagáte okolo odtlačku a veľkej číslovky 7. To môže tvarom pripomínať fotoaparát a dôraz na jeho kvalitu. Toto už poznáme z TOP modelu Huawei P8, kde sa práve fotoaparát dočkal veľkých vylepšení a vkladajú sa doňho veľké nádeje. Podobný scenár predpovedáme aj novému Honoru 7, kde bude fotoaparát určite veľkým lákadlom.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Honor 6 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: GSMArena

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno