Domov Novinky Chcete si kúpiť outdoorovú kameru, ktorá nestojí veľa?

Chcete si kúpiť outdoorovú kameru, ktorá nestojí veľa?

Zdielať

Všetci to poznáme, kvalitné a značkové outdoorové kamery ako je napríklad GoPro stoja skutočne veľa. Prečo si však nezabezpečiť lacnú, cenovo dostupnú kameru so super funkciami? Čínsky eshop gearbest prichádza s ponukou, ktorá sa neodmieta. Jediné, čo musí používateľ pre akciovú cenu 54 eur spraviť je kliknúť na tento odkaz a uplatniť kupón EKENALFAV50P.

EKEN Alfawise V50 Pro stojí v zľave 54 eur. Ponúka pritom nahrávanie v 4K rozlíšení pri 30 fps, 2K pri 30 fps a Full HD pri 60 fps. Kombinácia čipsetu Ambrela A12S75 a snímača Sony IMX258 s technológiou Exmor RS a rozlíšením 12 MPx tento model predurčuje k tomu, aby jej výstupy boli viac než dobré. Pre úplnosť dodajme, že uhol záberu je až 170°.

TIP: Kúp si outdoorovú kameru EKEN Alfawise V50 Pro len za 54 eur. Klikni na tento odkaz a použi kupón EKENALFAV50P.

V balení kamery nájde používateľ taktiež niekoľko doplnkov, ako je napríklad vodotesné puzdro, vďaka čomu môže videá a snímky zaznamenávať pri mori, vo vode alebo v teréne. Štandard odolnosti umožní ponor až do hĺbky 30 metrov. Poteší aj statív, ktorý je súčasťou. Batéria má kapacitu 1050 mAh, ktorá sa nabíja s pribaleným USB káblom. Podľa slov výrobcu vydrží na jedno nabitie 50 minút.

Najlepšia je však cena! Hoci bežne je to za 70 eur, teraz akčná cena vďaka kupónu zrazí cenu na 54 eur. Tak čo, stojí kamera za kúpu? Oproti 400 eurovej GoPro ide pritom o veľmi dobrú cenu.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno