Domov Novinky Changhong predstavil na CES 2014 nové te­le­vi­zie

Changhong predstavil na CES 2014 nové te­le­vi­zie

Zdielať

ChanghongSpoločnosť Changhong, sa na svetovom veľtrhu elektroniky CES 2014 sa prezentovala vo veľkom štýle. Veľtrh sa ako každoročne konal na výstavisku LVCC v Las Vegas. Čínsky líder ukázal svoje horúce novinky v oblasti televízorov, ktorými sú Full HD televízior B6000 alebo zakrivená C8000.

Zároveň prezentoval aj najnovšie trendy v oblasti dizajnu. Changhongu sa v expozícii s podtitulom „LOHAS, My Dream“ (LOHAS = „Lifestyles of Health and Sustainability – Životný štýl starostlivosti o zdravie a udržateľnosť) podarilo skombinovať západné koncepcie udržateľného rozvoja a tradičné čínske kultúry. Vlajkovou loďou Changhongu na CESe sa stala zakrivená televízia, ktorú spoločnosť v USA ukázala premiérovo. Televízor, ktorý sa bude predávať pod typovým označením 3D55C8000i, je prvým modelom tohto typu vyrobeným čínskou firmou.

Changhong B6000-3

45 palcový Changhong B6000

„Medzi najsledovanejšie produktmi na veľtrhu CES sú práve televízory, našim hlavným cieľom bolo predstaviť svetu ich budúcnosť. Novým modelom TV s ultravysokým rozlíšením alebo televíziou, kde môžu používatelia diaľkovým ovládaním meniť zakrivenie obrazovky, sa vyrovnávame silným značkám z Japonska či Južnej Kóreje,“ hovorí Jiří Mrkvička, obchodný riaditeľ Changhongu pre Českú republiku a Slovensko.

Okrem toho Changhong na veľtrhu predviedol model bezrámovej televízie C7000 s celokovovým telom alebo dizajnovú novinku nazvanú „televízor do spálne.“ 23 palcový model C5500HM s bielym keramickým rámom je jedinečný hlavne vďaka originálnemu podstavcu, ktorý tvoria tri drevené nohy v štýle retro nábytku z 50. rokov minulého storočia. Rám televízie je vytvorený z termoplastickej gumy a zaujímavosťou je tiež originálny plochý kábel, ktorý je možné v prípade nepoužívania zasunúť špeciálnym otvorom pod rám, aby nerušil celkový estetický dojem.

Changhong C7000

Tohtoročný veľtrh CES bol podľa predbežných štatistík rekordný. Výstavné plochy zaberali takmer 186 tisíc štvorcových metrov, veľtrhu sa zúčastnilo 3200 vystavovateľov a asi 150 tisíc návštevníkov. Veľtrh CES slúži už viac ako 40 rokov ako štartovacia dráha pre inovátorské produkty a prevratné technológie budúcnosti.

Zdroj: Tlačová správa Changhong

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: Samsung Galaxy Gear
Nasledujúci článokSony oznámil smartfóny T2 Ultra a E1
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno