Domov Novinky Changhong bude u nás predávať 4K TV pod 1000 eur

Changhong bude u nás predávať 4K TV pod 1000 eur

Zdielať

Changhong_UHD55C5500IS_01Changhong uvedie na náš trh 4K Ultra HD televízor s cenovkou 999 euro. 55-palcový smart televízor s typovým označením UHD55C5500IS bude na Slovensku dostupný u predajcov Planeo a Okay od augusta tohto roku. Čínsky výrobca tak už tradične ostáva verný stratégii dodávania kvalitných a cenovo prístupných produktov. Aktuálna novinka je toho ďalším príkladom.

Zákazníci si tak môžu kúpiť Ultra HD televízor od Changhongu v cene konkurenčného Full HD zariadenia. Televízor na prvý pohľad zaujme úplne novým, ultratenkým dizajnom s transparentným rámom. Popri cene je však jeho hlavným lákadlom displej, ktorý prenáša obraz v 4K Ultra HD kvalite. Jeho uhlopriečka je 140 centimetrov a je teda vhodný aj do väčších miestností. Zariadenie ponúka viacero „smart“ funkcií. Má zabudovanú Wi-Fi, na internet sa môžete pripájať cez predinštalovaný prehliadač Opera.

Changhong_UHD55C5500IS_02

Samozrejmosťou je prístup na sociálne siete, či rôzne aplikácie, ktoré je podľa potreby možné aj sťahovať z App-Storu. Novinka od Changhongu podporuje aj hybridnú službu HbbTV, ktorá umožňuje kombinovať televízne vysielanie so širokopásmovým internetom. Televízor ponúka integrované tunery DVB-T, DVB-C aj DVB-S2, ktoré zaručia príjem televízneho signálu bez ohľadu na jeho zdroj.

Zdroj: Tlačová správa Changhong

1 komentár

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno