Domov Novinky Cestovné poistenie a balík moja Európa na dva mesiace

Cestovné poistenie a balík moja Európa na dva mesiace

Zdielať

Orange_LogoCestovné poistenie pre celú rodinu od MetLife Amslico k roamingovým balíkom úplne zadarmo. To je letné prekvapenie od Orangeu pre všetkých zákazníkov, ktorí už využívajú alebo plánujú využiť niektorý z roamingových balíkov. Navyše, balík Moja Európa, s ktorým zákazníci volajú, posielajú SMS správy a surfujú v celej EU len za ceny ako doma, teda za 12 centov, ponúka na dva mesiace úplne zadarmo.

Od dnes až do 30. septembra 2014 prináša Orange všetkým zákazníkom s roamingovým balíkom Moja Európa/Moja Európa+, Môj Svet/Môj Svet+ alebo Roaming+ extra benefit navyše. V mesačnom poplatku za roaming zákazníci automaticky získajú zadarmo cestovné poistenie pre celú rodinu od MetLife Amslico až do výšky 40 000 eur v rámci EÚ, prípadne 100 000 eur vo svete. S roamingovým balíkom od Orangeu tak rodina na dovolenke môže ušetriť desiatky eur, nielen vďaka výhodným cenám, ale aj pretože poistenie pre celú rodinu má zahrnuté v mesačnom poplatku za službu.

Navyše tým zákazníkom, ktorí sa teraz rozhodnú pre balík Moja Európa, ho Orange dá na 2 mesiace zadarmo. Za mesačný poplatok 0 eur tak okrem cestovného poistenia pre celú rodinu získajú aj možnosť komunikovať za ceny ako doma a telefonovať, esemeskovať a teraz už aj surfovať môžu za 12 centov za minútu, SMS či megabajt v celej Európskej únii.

Zdroj: Tlačová správa Orange

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno