Domov Novinky Česká O2 k novej Lumii pridá rovno 50 GB na SkyDrive

Česká O2 k novej Lumii pridá rovno 50 GB na SkyDrive

Zdielať

O2_LogoNa všemožné akcie, kedy získate pár desiatok gigabajtov naviac v nejakom cloudovom úložisku, tu máme na dennom poriadku. Google vám dá dokonca 100 GB ku Chromebooku. Nestáva sa často, že k nejakej ponuke dostanete k smartfónu niekoľko gigabajtov do úložiska.

Jednu z prvých väčších akcii, ktorá sa týka SkyDrive, zahajuje O2 v Českej Republike. Celých 50 GB na dva roky získa každý, kto si z ponuky modrého operátora vyberie niektorý zo smartfónov Nokia Lumia. K smartfónu obdržíte kód, ktorý si následne uplatníte vo vašom účte na webe SkyDrive. Užívatelia dlaždicového operačného systému takáto ponuka opravdu poteší, pretože Windows Phone do cloudu zálohuje fotografie, videá a iné veci. Keď synchronizujete multimédia v plnom rozlíšení, priestor zaplníte až príliš ľahko. Microsoft poskytuje štandardne zdarma 7 GB.

Microsoft by mohol novým užívateľom Windows Phone automaticky prideliť nejaké miesto naviac, podobne ako to robí Google zo svojimi Chromebookmi. Keby vás to zajímalo, tak ročná cena 50 GB priestoru v SkyDrive je 480 Kč (17,55 eur). Kupón má potom hodnotu 960 Kč (35,10 eur). Pokiaľ máte štandardných 7 GB, po uplatnení budete mať 57 GB. Kapacita sa totiž sčíta, zvyšuje o 50 GB.

Zdroj: Modrý blog O2

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: Sony Xperia Z Ultra
Nasledujúci článokLian Li ukázal prototyp novej skrine a chce poradiť
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno