Domov Novinky CAT uvádza na trh 4,7 palcový model S50

CAT uvádza na trh 4,7 palcový model S50

Zdielať

CAT S50Spoločnosť CAT uvádza na trh smartfón CAT S50 so 4,7 palcovým displejom a tiež s podobnými parametrami ako má konkurencia. Na rozdiel od nich je však naviac extrémne odolný. Nasledovník populárneho modelu CAT B15Q má oproti svojmu predchodcovi väčší 4,7 palcový Gorilla Glass 3 displej, rýchlejší štvorjadrový procesor, kvalitnejší fotoaparát a podporu LTE sietí. Jedná sa tiež o prvý extrémne odolný smartfón s unibody konštrukciou tela. Zariadenie teda ponúka nekompromisný výkon aj v podmienkach, ktoré panujú v nevľúdnej horských oblastiach, pri lezení na skalách alebo pri práci na stavbách.

Základom smartfónu je štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 400, taktovaný na 1,2 GHz, operašným systémom je Android 4.4 KitKat. Vďaka použitiu technológie Gorilla Glass 3 odolá jeho veľký 4,7 palcový displej aj veľmi hrubému zaobchádzaniu, navyše je možné displej ovládať aj mokrými prstami. Odolnosť je podporená pogumovaním tela na jeho najzraniteľnejších miestach. S50 je certifikovaný na pády z výšok až 1,2 metra, čo zaručuje jeho funkčnosť pri každodenných neopatrných pádoch z ruky. Ďalej je vodotesný po dobu 30 minút a v prašnom prostredí sa samozrejme cíti ako doma.

Pri modeli S50 spoločnosť prvýkrát predstavuje svoj nový CAT Phones App Store postavený na platforme AppLand. Idea o kolekciu aplikácií, ktorú CAT zostavil na základe odporúčania svojich zákazníkov. Používateľ nemusí strácať čas vyhľadávaním aplikácií v rozsiahlom katalógu Google Play, ale prehľadne a rýchlo si vyhľadá a následne nainštaluje len tie aplikácie, ktoré skutočne potrebuje.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Caterpillar CAT S50 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa CAT

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno