Domov Novinky CAT B15Q: Odolný smartfón s KitKatom

CAT B15Q: Odolný smartfón s KitKatom

Zdielať

CAT B15Q 01Spoločnosť CAT predstavila svoj ​​najnovší model odolného smartfónu CAT B15Q. Jedná sa o prvý odolný telefón na svete, ktorý poháňa najnovšie vydaný operačný systém Android verzie 4.4 (KitKat). Ako je zvykom u telefónov spoločnosti, aj najnovší model B15Q sa vyznačuje odolnosťou, aby bol skvelým pomocníkom nielen v drsných pracovných podmienkach, ale aj pre aktívne trávenie voľného času.

Smartfón je poháňaný štvorjadrovým procesorom, ktorý je taktovaný na 1,3 GHz. Operačný systém Android je vo verzi 4.4 (KitKat). Okrem toho tu je aj Bluetooth 4.0 a prisvetľovacia dióda. Pre lepšie telefonovanie v rušnom prostredí pribudol väčší reproduktor vrátane duálneho mikrofónu eliminujúcího vonkajšie ruchy. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o Dual SIM model, je možné v ňom súčasne používať aj dve rôzne telefónne čísla.

CAT B15Q 02

Šasi je opäť pokryté odolnou gumou a vystužené eloxovanými hliníkovými bočnicami. Vďaka týmto prvkom a celkovej konštrukcii je CAT B15Q certifikovaný pre bezproblémový chod pri páde na betón z výšky až 1,8 metra a ponorenie do metrovej hĺbky po dobu až 30 minút. Problémom pre neho nie sú ani extrémne teploty v rozsahu od -25 do 55°C. SMartfón je v predaji za odporúčanú cenu 326 eur.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu CAT B15Q poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa CAT

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno