Domov Novinky Canon uvádza plochý skener s automatickým podávačom

Canon uvádza plochý skener s automatickým podávačom

Zdielať

Canon-imageFormula-DR-F120Canon uvádza nový univerzálny dokumentový skener imageFormula DR-F120. Kompaktné zariadenie umožní kanceláriám produktívnejšiu elektronizáciu dokumentov, uľahčí ukladanie súborov a zefektívni riadenie skenovacích procesov, podporuje dávkové skenovanie rôznych typov dokumentov. 

V rámci jednej úlohy tak môžu používatelia kombinovať tenké a hrubé papiere, vizitky, ale aj veľké médiá s dĺžkou do 1 metra. Plochý skener rozširuje škálu podporovaných médií o rad ďalších typov, ktoré si vyžadujú ručnú obsluhu – napríklad knihy, pasy a fotografické časopisy. Podporuje aj skenovanie väčších dokumentov vo formáte Legal.

Súčasťou dodávky skenera je skenovací softvér Canon CaptureOnTouch 3, umožňujúci editáciu vrátane úpravy kontrastu, farebného režimu a uloženie len vybranej časti naskenovaného dokumentu. Podpora optického rozoznávania znakov (OCR) nielen umožňuje uložiť naskenovaný výstup do dokumentov rôznych formátov, ale aj vytvárať súbory PDF, ktoré sa dajú prehľadávať a upravovať.

Používatelia môžu sken odoslať do viacerých cieľových umiestnení naraz, prípadne výstup nahrať do niektorého z cloudových úložísk. K podporovaným cloudom patrí napríklad Sharepoint, DropBox, Evernote, OneDrive, GoogleDrive a SugarSync. V Európe je dokumentový skener imageFormula DR-F120 už v predaji.

Zdroj: Tlačová správa Canon

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno