Domov Novinky Canon uvádza nový prenosný skener s podávaním dokumentov

Canon uvádza nový prenosný skener s podávaním dokumentov

Zdielať

Canon imageFormula P-208II 01Canon rozširuje skenovacie portfólio o nový prenosný skener, imageFormula P-208II. Kompaktný a elegantný prenosný skener P-208II nahrádza model P-208 a je ideálnou voľbou pre mobilných i domácich používateľov. Nový mechanizmus vkladania papieru zjednodušuje skenovanie väčšieho počtu dokumentov – automatický podávač zvládne až 10 listov. Model P-208II sa môže pochváliť rýchlosťou obojstranného skenovania až 16 obr./min. Spoločnosť pri tejto verzii zdokonalila tiež softvér.

Štandardnou súčasťou dodávky skeneru sú nové verzie CaptureOnTouch 3, CaptureOnTouch Lite 3 a BizCard, ktoré zjednodušujú samotné skenovanie i následné spracovanie dokumentov. Vďaka softwarovým vylepšeniam je veľmi jednoduchá i spolupráca s cloudovými aplikáciami. Medzi podporované cloudy patrí napríklad Dropbox, OneDrive a Evernote.

Canon imageFormula P-208II 02

Model P-208II je kompatibilný s operačnými systémami Windows a Mac. K dispozícii sú tiež ovládače pre štandardné rozhranie ISIS i TWAIN a nový model podporuje i technológiu Kofax VirtualReScan (VRS).

Zdroj: Tlačová správa Canon

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno